داوطلبان با در دست داشتن رسید پیش‌ثبت نام به بخشداری و فرمانداری حوزه انتخابی مراجعه کنند

تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 اسفند 1395 - ساعت : 09:51

کد مطلب: 17546 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس ستاد انتخابات قائم شهر:

داوطلبان با در دست داشتن رسید پیش‌ثبت نام به بخشداری و فرمانداری حوزه انتخابی مراجعه کنند

مازندشورا: رئیس ستاد انتخابات قائم شهر اظهارداشت: داوطلبان از ۳۰اسفند تا ۶ فروردین ۹۶ فرصت دارند با در دست داشتن رسید پیش‌ثبت نام و کد رهگیری، اصل مدارک شناسایی، اصل مدرک تحصیلی و گواهی عدم سوءپیشینه برای تکمیل ثبت نام به بخشداری و فرمانداری حوزه انتخابی مراجعه کنند

مازندشورا: مهدی محمدی پنج شنبه  از پیش ثبت نام داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در دفاتر پیشخوان دولت خبر داد و گفت: داوطلبین با در دست داشتن مدارک مورد نیاز می توانند به دفاتر پیشخوان دولت آموزش دیده مراجعه و اقدام به ثبت نام اولیه کنند.

رئیس ستاد انتخابات قائم شهر اظهارداشت: داوطلبان از ۳۰اسفند  تا ۶ فروردین ۹۶ فرصت دارند با در دست داشتن رسید پیش‌ثبت نام و کد رهگیری، اصل مدارک شناسایی، اصل مدرک تحصیلی و گواهی عدم سوءپیشینه برای تکمیل ثبت نام به بخشداری و فرمانداری حوزه انتخابی مراجعه کنند.

محمدی با تاکید بر اینکه ارائه گواهی سوءپیشینه زمان پیش ثبت نام کاندیداها الزامیست، تصریح کرد: داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا می توانند جهت دریافت فرم گواهی سوء پیشینه به دفاتر پلیس + ۱۰، دادگستری، بخشداری مرکزی و فرمانداری شهرستان قائم شهر مراجعه نمایند.

وی اذعان داشت: اگر فردی تمایل به پیش ثبت نام در دفاتر پیشخوان نداشته باشد در زمان مقرر باید برای ثبت نام مستقیماً به فرمانداری و بخشداری مراجعه نماید.

فرماندار قائم شهر از کاندیداهایی که برای خدمت به مردم احساس وظیفه کردند، خواست تا در بیان شعارها و قول های انتخاباتی جانب عدل و انصاف را در نظر گیرند.

پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هم زمان با انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۹۶ برگزار می شود.


منبع : کاسپیین

برچسب ها : #مهدی محمدی #فرماندارقائمشهر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : داوطلبان با در دست داشتن رسید پیش‌ثبت نام به بخشداری و فرمانداری حوزه انتخابی مراجعه کنند

*

*


X https://sport45.site/