مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1755 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 بهمن 1392 -ساعت : 00:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شخصیت‌های منفعلانه برخی‌ها در شورای شهر و استان آزار دهنده است

عضو کمیسیون فرهنگی شورای استان

شخصیت‌های منفعلانه برخی‌ها در شورای شهر و استان آزار دهنده است

مازند شوا: عضو کمیسیون فرهنگی شورای استان مازندران: شورای استان برای اجرایی شدن شرح وظایف خود همت کند./ وی با اشاره به اینکه در ماده 78 شوراها وظایف شورای استان را در 9 بند و چندین تبصره به عنوان سیستمی نظارتی می‌داند، افزود: در شورای شهر و استان شخصیت‌های منفعلانه برخی‌ها آزار دهنده است

مازند شورا: کوروش یوسفی بعد از ظهر امروز  در سومین اجلاسیه شورای اسلامی استان که در محل استانداری شماره دو مرکز مازندران برگزار شد، اظهار داشت: لازم است شوراهای سطح استان گزارشی از عملکرد پنج ماهه خود به شورای استان ارائه دهند.

وی با اشاره به اینکه در ماده 78 شوراها وظایف شورای استان را در 9 بند و چندین تبصره به عنوان سیستمی نظارتی می‌داند، افزود: در شورای شهر و استان شخصیت‌های منفعلانه برخی‌ها آزار دهنده است.

یوسفی ضمن گله‌مندی از تحقق بودجه‌های مصوب استان، گفت: متاسفانه 15 درصد اعتبارات تخصیص یافت.

وی افزود: بودجه یک اداره شهرستانی 1.5 میلیارد تومان بود که فقط 180 میلیون محقق شد.

این مسئول با بیان اینکه مراتب گله‌مندی باید از طریق اعضای شورای استان رسانه‌ای شود، تصریح کرد: نمایندگان مجلس و دست‌اندرکاران امر باید پاسخ‌گو باشند.

یوسفی یادآور شد: شوراییان ابلاغ کاری خود را از مردم گرفته‌اند، ما باید مدافع حقوق مردم باشیم.

وی با اشاره به اینکه در پایان برنامه چهارم و تدوین برنامه توسعه پنجم مقرر شد 23 درصد از شرح وظایف شهری به مدیران امور شهری و شهرداران واگذار شود، گفت: این طرح هم اجرایی نشد.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای استان به قدرت شورای عالی استان اشاره کرد و افزود: با استفاده از قدرتی که شورای عالی استان دارد می‌تواند از اختیارات خود استفاده کند.

یوسفی حضور نماینده شورای استان در جلسات شورای اداری دستگاه‌های اجرایی را ضروری دانست و گفت: شورای استان برای اجرایی شدن شرح وظایف خود همت کند.

وی خاطر نشان کرد: تصمیم‌گیری در فعالیت‌های شورایی منوط بر داشتن اطلاعات کافی از وضعیت موجود برای رسیدن به مطلوب است./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - شورای استان - کوروش یوسفی - -

نظر شما در مورد : شخصیت‌های منفعلانه برخی‌ها در شورای شهر و استان آزار دهنده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها