مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1761 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 بهمن 1392 -ساعت : 13:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عملكرد سازمان عمران شهرداری مركز مازندران مورد حمایت اعضای هیئت مدیره

مازند شورا: آقامیری مدیرعامل سازمان در گزارشی به تشریح كامل روند كردشكاری فنی، اداری و مالی این سازمان پرداخت كه مورد قدردانی همه اعضای هیئت مدیره قرار گرفت.

به گزارش مازند شورا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مركز مازندران، جلسه هیئت مدیره این سازمان به ریاست مهندس فرزانه و با حضور مهندس رشیدی معاون فنی و مهندس باقری معاون فنی و رئیس اداره فنی شهرداری، محمدیان ساروی، اسماعیلی، سید كمال آقامیری مدیرعامل، مهندس انگیزه و مهندس مرتضوی معاونان فنی و اداری مالی سازمان عمران، بهرام خادمی و علی ایزدی كارشناسان این سازمان در سالن اجتماعات برگزار شد.

در این جلسه كه عملكرد سازمان عمران مورد حمایت قاطع اعضای هیئت مدیره قرار داشت، آقامیری مدیرعامل سازمان در گزارشی به تشریح كامل روند كردشكاری فنی، اداری و مالی این سازمان پرداخت كه مورد قدردانی همه اعضای هیئت مدیره قرار گرفت. آقامیری در سخنانی اظهار داشت: به همت حوزه فنی راهسازی سازمان عمران، عملیات خاكبرداری میانگذر شمالی از وصال شیرازی زیرسازی حاشیه ریل راه آهن پشت دخانیات و كوچه توانبخشی سینا از جاده قدیم میانرود در جریان است. آقامیری با اشاره به عملیات نصب نوه بتنی دركوچه ندافی از خیابان معلم، كوچه گلها از خیابان ارم بلوار پاسداران، كوچه هفتم خیابان 22 بهمن گفت: احداث كانال های كوچه 25 از خیابان 22 بهمن، ضلع شرقی سپاه كربلا، كوچه ندافی از خیابان معلم و كوچه وحدت از شهید آقاپور بلوار امام رضا(ع) در راستای هدایت آب های سطحی در جریان است. مدیر عامل سازمان عمران با اشاره به اجرای چندین پروژه عمرانی به طور همزمان در نقاط مختلف شهر اظهار داشت: بی شك حمایت های مهدی عبوری شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و همه مدیران شهری از فعالیت های این سازمان، با ارتقاء سطح فعالیت ها همراه خواهد بود و تمامی مجموعه سازمان عمران می كوشند تا تفكر خدمت رسانی برتر به شهر و شهروندان را با اجرای پروژههای مختلف عمرانی ارتقاء بخشیده و نهادینه كنند.

در ادامه مهندس فرزانه با اشاره به لزوم اجرای قانون در همه اركان سازمان عمران گفت: خوشبختانه آنچه كه پرواضح مشاهده می شود، قانونمندی در اركان این سازمان و رعایت كامل ظوابط فنی در اجرای پروژههای عمرانی است. این مسئول با بیان اینكه نظارت عالیه بر فعالیت سازمان عمران بر كیفیت اجرایی پروژهها  می افزاید، یادآور شد: از تلاش های سید كمال آقامیری مدیر عامل و پرسنل این سازمان كه شبانه روزی برای تأمین نیازهای شهر و شهروندان تلاش می كنند، قدردانی می كنم .مهندس رشیدی معاون فنی شهرداری گفت: ما در همه امور نظارتی عالیه نسبت به عملكرد سازمان عمران داریم اما مسئأله مهم اینست كه نظارت به این معنا نیست كه پرسنل سازمان عمران از توانمندی لازم برخوردار نیستند بلكه هدف از آن افزایش كمیت و كیفیت در اجرای پروژههای عمرانی است. این گزارش می افزاید محمدیان ساروی و اسماعیلی دیگر اعضای هیئت مدیره سازمان عمران در سخنانی، بر حمایت از فعالیت های این سازمان تأكید كردند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سازمان عمران - شهرداری - ساری - آقا میری - -

نظر شما در مورد : عملكرد سازمان عمران شهرداری مركز مازندران مورد حمایت اعضای هیئت مدیره

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها