مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1765 -تاریخ انتشار : سه شنبه 08 بهمن 1392 -ساعت : 21:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهرداری‌ها رسیدگی به حاشیه‌ شهر‌ها را در اولویت قرار دهند

مازند شورا: نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان شهری به ویژه شهرداری و شورای شهر باید رسیدگی به کمبودهای مردم این مناطق را در اولویت کاری خود قرار دهند.

مازند شورا: احمد علی مقیمی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از طرح هایی که تاکید فراوانی بر اجرای آن داریم، استفاده صحیح از ظرفیت های گردشگری موجود در شهرستان است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از مکان های بسیار زیبا و دارای قابلیت فراوان، چشمه عمارت از بناهای متعلق به دوران صفویه بوده که تاکنون آن گونه که انتظار می رفت از آن استفاده نشد.

مقیمی گفت: تلاش برای بازسازی این مکان تاریخی با اولویت حفظ و نگهداری صحیح آن، باید برنامه اصلی مدیران باشد و در کنار آن طرح های
مورد نظر در اطراف آن اجرا شود.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، بر حل مشکلات مردم حاشیه شهرها تاکید کرد و گفت: مسئولان شهری به ویژه شهرداری و شورای شهر باید رسیدگی به کمبودهای مردم این مناطق را در اولویت کاری خود قرار دهند.

وی بیان کرد: استفاده از اعتبارات ملی و به کار بستن توانمندنی های استانی و شهرستانی برای حل کمبودها و مشکلات منطقه ضروری است.

مقیمی افزود: در شرایطی که از ابتدای سال تاکنون بودجه های تصویب شده شهرستانی پرداخت نشد، با استفاده از اعتباراتی جذب شده کشوری، مانع از تعطیل شده این طرح ها و پروژه ها شدیم.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مقیمی - شهرداری - بهشهر - حاشیه شهرها - -

مطالب مرتبط با : شهرداری‌ها رسیدگی به حاشیه‌ شهر‌ها را در اولویت قرار دهند
نظر شما در مورد : شهرداری‌ها رسیدگی به حاشیه‌ شهر‌ها را در اولویت قرار دهند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها