مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1768 -تاریخ انتشار : سه شنبه 08 بهمن 1392 -ساعت : 14:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهرداری کیاسر با کمبود منابع مالی مواجه است

شهردار کیاسر گفت: شهرداری کیاسر درآمد پایدار نداشته و با کمبود منابع مالی مواجه است.

مازند شورا: خلیل انتظاری در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار کرد: شهرداری کیاسر به صورت جدی با کمبود منابع مالی مواجه است.

وی افزود: با افزایش درآمد شهرداری می‌توان ارائه خدمات به شهروندان را ارتقا داده و علاوه بر اینکه موجبات رضایت آنها را فراهم کرد، با در اختیار داشتن منابع مالی بیشتر نیز پروژه‌های مورد نیاز شهر با سرعت و کیفیت قابل قبولی سرعت می‌یابند.

شهردار کیاسربا بیان اینکه مردم شهر کیاسر و مسئولان استان باید برای پیشرفت و اعتلای این شهر از شهرداری کیاسر حمایت کنند، تصریح کرد: شهرکیاسر 20 ساله شده اما هنوز به جایگاه واقعی خود نرسیده است.

انتظاری با اشاره به اینکه شهرداری کیاسر، بدهکاری مالی زیادی دارد، گفت: برای توسعه عمرانی و شهری کیاسر باید درآمد پایدار برای این شهر ایجاد کنیم.

وی بیان کرد: یکی از راه هایی که شهرداری‌ ها می‌توانند به خودکفایی برسند، ایجاد درآمد پایدار بوده و شهرداری کیاسر در حال حاضر درآمد پایدار ندارد.

شهردار کیاسر با اشاره به اینکه شهر کیاسر از پتانسیل های فروانی برای جذب گردشگر و توریست برخوردار است، گفت: شهر کیاسر می تواند به قطب گردشگری مازندران تبدیل شود.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کیاسر - شهردار - خلیل انتظاری - درآمد پایدار - -

نظر شما در مورد : شهرداری کیاسر با کمبود منابع مالی مواجه است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها