مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1769 -تاریخ انتشار : سه شنبه 08 بهمن 1392 -ساعت : 14:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ایستگاه های آتش نشانی ساری تجهیز می‌شوند

مازند شورا: شهردار ساری گفت: ایستگاه‌های آتش نشانی ساری از سال آینده تجهیز می‌شوند

مازند شورا مهدی عبوری در بازدید از سازمان آتش نشانی شهرداری ساری اظهار کرد: این سازمان باید به گونه ای آماده و مجهز باشد که مردم در مواجهه با هر حادثه ای بتوانند به آن تکیه کنند.

وی با اشاره به اهمیت وظایفی که ماموران سازمان آتش نشانی بر عهده دارند تاکید کرد: آمادگی روحی و فکری یک آتش نشان همان اندازه اهمیت دارد که آمادگی جسمی او، بنابراین باید برای هر آتش نشانی یک فضای روحی و فکری خوب و مناسب ایجاد کرد تا در ماموریت های خود که گاه باید تصمیمات لحظه ای بگیرد از آمادگی لازم برخوردار باشد.

عبوری، ضرورت تجهیز ایستگاههای آتش نشانی را به آخرین و جدیدترین امکانات و ابزار آلات مورد نیاز یک ضرورت حتمی دانست و افزود: اگرچه سازمان آتش نشانی شهرداری ساری در استان مجهزترین و آماده ترین سازمان ها بود اما آتش نشانی ساری را باید تا آنجا مجهز کنیم که شانه به شانه پیشرفته ترین سازمان های کشور باشد.

حسن سیدی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری ساری  نیز از شهردار ساری درخواست کرد تا این سازمان همه نیازهای خود را اعلام کند تا شهرداری در اسرع وقت در جهت رفع آن نیازها اقدام لازم صورت دهد/ تسنیملینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آتش نشانی - ساری - عبوری - -

نظر شما در مورد : ایستگاه های آتش نشانی ساری تجهیز می‌شوند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها