مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1770 -تاریخ انتشار : سه شنبه 08 بهمن 1392 -ساعت : 14:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شورای شهر ساری دارای ردیف اعتباری می‌شود

رئیس شورای شهر ساری:

شورای شهر ساری دارای ردیف اعتباری می‌شود

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت: شورای اسلامی شهرستان ساری با کمک شهرداری مرکز استان دارای ردیف اعتباری می‌شود.

مازند شورا: جمال باقری شامگاه یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر ساری افزود: مشکلات مختلفی بین شورای شهر و شوراهای فرادستی وجود دارد که  این مشکلات باید در چنین جلساتی مطرح و در فضایی توام با تعامل و همکاری بین بخشی رفع شود.

وی با تاکید بر اینکه ساری مرکز استان و نقطه عطف همه استان است، تصریح کرد: حل مشکلات شهر ساری، سبب  توسعه و آبادانی شهرستان و استان می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری از معاون وزیر اقتصاد به واسطه کمک به وصول معوقات شهرداری ساری که منجر به واریز بیش از 20 میلیارد تومان اعتبار به حساب شهرداری  مرکز استان شد، قدردانی کرد.

باقری افزود: بحث تخصیص اعتبار شورای شهر و روستاها در شورای عالی استان ها مطرح بوده که با پیگیری های به عمل آمده می تواند ردیف اعتباری برای شوراهای شهرستان و در روستا ها اختصاص یابد.

وی با بیان اینکه اعتبارات بین بخشی شورای شهرستان در مازندران ضعیف است، گفت: ساری مرکز استان و نقطه عطف همه استان بوده که باید در تخصیص اعتبارات به آن نگاه ملی شود.

عضو شورای اسلامی شهر ساری نیز در این جلسه اظهار کرد: شهرستان ساری از کم توجهی برخی از مسئولان رنج می برد.

کوروش یوسفی افزود: اعتماد دستگاه اجرایی مبنی بر اینکه شورای شهر و شهرستان می تواند به عنوان یاوران توانمند آنان در توسعه و آبادانی مرکز استان باشد، ضروری است./ تسنیم

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری - شورای شهر - جمال باقری - ردیف اعتباری - -

مطالب مرتبط با : شورای شهر ساری دارای ردیف اعتباری می‌شود
نظر شما در مورد : شورای شهر ساری دارای ردیف اعتباری می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها