مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1771 -تاریخ انتشار : سه شنبه 08 بهمن 1392 -ساعت : 14:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پاکسازی حریم محور ساری - قائم شهر

مازند شورا: رئیس اداره راه و شهرسازی ساری گفت: با هدف افزایش ضریب ایمنی، پاکسازی و زیباسازی حریم پرتردد ساری - قائم شهر انجام شد.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی مازندران، علی محمدزاده اظهار کرد: این اداره به منظور جلوگیری از سوانح رانندگی و افزایش ضریب ایمنی و با عنایت به تاکیدات مدیرکل راه و شهرسازی استان مبنی بر ساماندهی حریم راههای مرکز استان با همکاری فرماندهی نیروی انتظامی اقدام به ساماندهی و پاکسازی محورهای ارتباطی مرکز استان کرده است.

وی افزود: با توجه به اینکه محورهای مرکز استان نیاز اساسی به ارتقا،  توسعه و تعریض داشته این پدیده ناموزون و نامتعارف اثرات بسیار سویی را در سطح محورها ایجاد کرده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ساری، تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز، برچیدن تابلوهای غیر استاندارد و بدون مجوز، جمع آوری نخاله ها ورا از جمله برنامه های اجرایی طرح مذکور عنوان کرد.

محمدزاده افزود: محورهای ارتباطی ساری - خزرآباد و ساری - نکا از جمله محورهایی بودند که عملیات پاکسازی و جمع آوری زباله، نخاله در آنها صورت پذیرفت.

به استناد ماده 17 قانون ایمنی راه ها، ایجاد هرگونه ساختمان و دیوارکشی و تاسیسات به شعاع صد متر از انتهای حریم راه ها و حریم راه آهن های کشور و در طول کنارگذرهایی که وزارت راه و شهرسازی احداث شده یا مسئولیت نگهداری آنرا به عهده دارد، بدون کسب مجوز از وزارت مذکور ممنوع  است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قائمشهر - ساری - راه - حمل و نقل - پاک سازی - راه و شهرسازی - -

نظر شما در مورد : پاکسازی حریم محور ساری - قائم شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها