مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1776 -تاریخ انتشار : سه شنبه 08 بهمن 1392 -ساعت : 14:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تشکیل شورایاری در 2 منطقه قائمشهر

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهر قائمشهر گفت: طرح شورایاری از سال آینده به صورت پایلوت در شهرک یثرب و شهرک فرهنگیان قائمشهر اجرا خواهد شد.

مازند شورا: مهدی ابراهیمی در نشست خبری مشترک با شهردار قائمشهر، با اشاره به اینکه فضای مثبت و مناسبی در مدیریت شهری قائمشهر بوجود آمده است، بیان کرد: تکریم ارباب رجوع یکی از دغدغه‌های شورای اسلامی شهر است که به روش‌های مختلف از سوی شهردار در حال اجراست.

این مسئول از تشکیل شورایاری محلات خبر داد و اظهار داشت: طرح شورایاری از سال آینده به صورت پایلوت در شهرک یثرب و شهرک فرهنگیان اجرا خواهد شد.

وی همچنین به تشکیل دفتر حمایت از سرمایه‌گذاری در شهرداری قائمشهر اشاره کرد و افزود: این دفتر امورات مربوط به سرمایه‌گذاری‌های بیش از یک میلیارد تومان را پیگیری خواهد کرد تا افرادی که تمایل به سرمایه‌گذاری در قائمشهر را دارند با مشکلات کمتری بتوانند برنامه‌های خود را اجرایی کنند.

شهردار قائمشهر نیز در این نشست خبری تکریم ارباب رجوع را از اولویت‌های شهرداری اعلام کرد و گفت: علاوه بر روزهای عادی هفته و حضور در مساجد برای پاسخگویی به مردم، ملاقات عمومی در روزهای سه شنبه بصورت نامحدود انجام می‌شود.

سید جعفر حسینی در باره برنامه‌های شهرداری در ایام دهه فجر نیز گفت: افتتاح فاز نخست پروژه تقاطع الغدیر با 50 درصد پیشرفت فیزیکی، مراسم تجلیل از رانندگان نمونه تاکسی، رژه تاکسی‌ها در روز سالروز ورود حضرت امام(ره)، همایش شادی و پیامدهای اجتماعی برای کارکنان شهرداری، مراسم تقدیر از رفتگران به عنوان قشر زحمتکش و مراسم نورافشانی در محوطه شهرداری همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بخشی از برنامه‌های شهرداری در گرامیداشت دهه فجر خواهد بود.

حسینی از افتتاح پارک سید محله با اعتبار هزینه شده 120 میلیون تومان در دهه فجر خبر داد و اظهار داشت: پارک قائم محله با 2600 مترمربع مساحت دارای امکانات تفریحی مناسب نیز با اعتبار 140 میلیون تومان در این ایام مبارک افتتاح خواهد شد.

شهردار قائمشهر با ساخت دوربرگردان خیابان کارگر قبل از میدان جانبازان اشاره کرد و اظهار داشت: این دوربرگردان با حذف بریدگی غیراستاندارد با اعتبار 60 میلیون تومان احداث و به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی یادآور شد: زیرگذر چهار ترک محله نیز با اعتبار 500 میلیون تومان در دهه فجر افتتاح خواهد شد./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای شهر - قائمشهر - مهدی ابراهیمی - شورایاری - -

نظر شما در مورد : تشکیل شورایاری در 2 منطقه قائمشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها