فضای سازندگی در شهر ساری ایجاد شده است

تاریخ انتشار : شنبه 28 اسفند 1395 - ساعت : 15:11

کد مطلب: 17778 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پرویز شعبانی عضو شورای اسلامی شهر ساری:

فضای سازندگی در شهر ساری ایجاد شده است

اختصاصی مازند شورا: امروز درحالی سرانه فضای سبز از تقریبا 2 به 6 متر رسیده است که پارک 1260هکتار پارک زارع را لحاظ نکرده‌ام. فضای سازندگی در شهر ایجاد شده و همه جای شهر مانند کارگاهی در حال ساخت و ساز استدرآمدهای شهرداری از مردم می‌باشد و دولت هم در کنارش توجهی داشته اما کمتر بوده است. این گلایه را از مدیران استانی داریم که باید به ساری که قریب 120دستگاه اداری دارد توجه ویژه می‌کردند

مازندشورا: پرویز شعبانی عضو شورای اسلامی شهر ساری مهم‌ترین ماموریت‌های انجام شده در 4 سال گذشته شورای اسلامی را انتخاب شهردار بیان کرد و افزود: تصویب بودجه شهرداری، اصلاح متمم بودجه، حسابرسی و بررسی شناخت‌ها کمبودها و نارسایی‌ها، نظارت بر عملکرد شهرداری، سازمان‌ها و اداراتی که مرتبط با شهرداری از مهم‌ترین اقدامات این شورا بوده است.

وی افزود: الحمدالله در 4 ساله گذشته شهروندان از عملکرد شوراهای اسلامی و شهردار محترم مستحضر هستید. آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است. در واقع کارهای بزرگ انجام شد و در کنارش ایرادات و اشکالات و نابسامانی و کاستی‌هایی وجود دارد که یقینا در کارهای اجرایی وجود دارد و الحمدالله از نقطه نظرات شهروندان عزیز در اصلاح  امور استفاده شده است.

عضو شورای اسلامی شهر ساری گفت: در سال 92 بودجه ی شهرداری 130میلیارد تومان بوده است.(90 میلیارد بودجه و 40 میلیارد تومان متمم). الحمدالله در طول این 4 ساله سیرصعودی در افزایش بودجه داشتیم و حتی سال93 به رشد 75 درصدی رسیدیم. در سال 96  نیز 17درصد افزایش داریم که با حساب سازمان‌های تابع شهرداری 584 میلیارد تومان می‌شود. تلاش‌های خوبی انجام شده، این تلاش‌ها هم همت اعضای شورای اسلامی و هم شهردار عزیزمان که برادر 3 شهید است در بسیاری از امور از جایگاه خودشان برای شهر و مردم ما آبرو گذاشتند.

پرویز شعبانی با اشاره به انتقادها و ایراداتی که بعضا مطرح می‌شود، گفت: امروز درحالی سرانه فضای سبز از تقریبا 2 به 6 متر رسیده است که پارک 1260هکتار پارک زارع را لحاظ نکرده‌ام. فضای سازندگی در شهر ایجاد شده و همه جای شهر مانند کارگاهی در حال ساخت و ساز است. درآمدهای شهرداری از مردم می‌باشد و دولت هم در کنارش توجهی داشته اما کمتر بوده است. این گلایه را از مدیران استانی داریم که باید به ساری که قریب 120دستگاه اداری دارد توجه ویژه می‌کردند. راه امامزاده عباس یک خواسته 50 ساله بود که الان بازگشایی شده است همچنین کمربندی راه امام تا قائمشهر که مال قبل از انقلاب است انجام شده است.

سرهنگ شعبانی افزود: زمانی که بنده در نیروی انتظامی خدمتگزار بودم پروژه زغالچال دغدغه‌ی ما بوده است و تصادف و ترافیک گاها تا نکا ادامه داشت که از جاده دشت ناز هدایت می‌کردیم و امروزه این حرکت و این تحول مدیون همه‌ی دست اندرکاران مدیریت شهری  و شهردار خوش نام و جوان که دارند تلاش می‌کنند هستیم.

شعبانی در انتها با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا که در سال آینده برگزار می‌شود، تصریح کرد: اهمیت حضور در انتخابات بویژه شورای شهر را تاکید می‌کنم. ما باید افرادی را انتخاب کنیم که واقعا خود را خادم مردم بدانند و به دنبال منفعت طلبی و منافع مادی خود نباشند که الحمدالله مردم ما درحال ارزیابی هستند. خودم را در مقابل خدای متعال و شهدای عزیزمان واقعا سعی کردم در طول این چند سال وارد هیچ منفعت اقتصادی نشوم و فاصله بگیرم چون احساس کردم امانت‌دار مردمیم و مردم علیرغم اینکه فکر می‌کردیم نظامیان جایگاهی ندارند ولی الحمدالله دیدیم مردم بصیرت و اگاهی بالایی رای می دهند و مدیون محبت‌های مردم و شما بزرگواران هستیم.

نویسنده :
منبع : موثق

برچسب ها : #پرویزشعبانی


فضای سازندگی در شهر ساری ایجاد شده است

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فضای سازندگی در شهر ساری ایجاد شده است

*

*


X https://sport45.site/