مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1778 -تاریخ انتشار : سه شنبه 08 بهمن 1392 -ساعت : 14:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن

‌‌تقاطع غیرهمسطح الغدیر قائمشهر دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

مازند شورا: شهردار قائمشهر از بهره‌برداری فاز نخست تقاطع غیر همسطح الغدیر در دهه فجر سال جاری خبر داد

مازند شورا: سید‌محمد‌جعفر حسینی در جمع خبرنگاران از بهره‌برداری فاز نخست تقاطع غیر‌همسطح الغدیر در کمربندی غربی قائمشهر خبر داد و با بیان هزینه اجرایی این پروژه 8 میلیارد تومانی افزود: این پروژه با 50 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است و فاز دوم آن هفته دولت سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی هزینه پل این تقاطع را 3 میلیارد و 500 میلیون تومان و غرامات و تسهیلات آن را تاکنون 7 میلیارد و 300 میلیون تومان اعلام کرد.

 شهردار قائمشهر در بحث زیرگذرها به زیرگذر ترک محله اشاره کرد و گفت: این زیرگذر با هزینه بالغ بر 500 میلیون تومان در دهه فجر سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

 حسینی به کاشت 2 هزار اصله درخت نارنج، ساماندهی فضای سبز در سطح شهر قائمشهر اشاره کرد و افزود: پایانه گل و گیاه ترک محله قائمشهر تامین کننده گل‌های مصرفی شهرداری، دستگاه‌های اجرایی و مدارس شهرستان است.

وی از حضور سه مشاور ترافیک، بافت فرسوده و سکونت‌گاه‌های غیررسمی در شهرداری برای مطالعه، بررسی و اجرای نهایی پروژه‌ها خبر داد.

شهردار قائمشهر بودجه شهرستان در سال گذشته را 28 میلیارد تومان بیان کرد و افزود: بودجه سال آینده با توجه به حوزه فرهنگی، ورزشی و اجتماعی و دیگر مباحث 60 میلیارد تومان پیش‌بینی و برای تصویب نهایی تقدیم شورای اسلامی شهر شد./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قائمشهر - حسینی - شهردار - تقاطع غیر هم سطح - الغدیر - -

نظر شما در مورد : ‌‌تقاطع غیرهمسطح الغدیر قائمشهر دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها