هیچ گاه روحیه عقب نشینی نداشته و ندارم

تاریخ انتشار : یکشنبه 29 اسفند 1395 - ساعت : 12:23

کد مطلب: 17836 چاپ به اشتراگ گذاشتن

علی آقامیری:

 هیچ گاه روحیه عقب نشینی نداشته و ندارم

اختصاصی مازندشورا: آقامیری با بیان اینکه اصلا روحیه عقب نشینی ندارم گفت: همواره در وسط میدان هستم و کار میکنم برای بهبود وضعیت شهر از تمام انرژی خود بهره می گیرم گوشی شنوا و چشمی بینا دارم. هرگز به دنبال سودجویی و منفعت طلبی نبودم و دارایی‌هام از خیر و برکت تلاش و زحمات پدر بزرگوارم و دعای مادر داغدیده‌ام بود

مازندشورا: سید علی آقامیری در  نشست هم اندیشی جمعی از اساتید، نخبگان، معلمان و رزمندگان و مدیران بعد از انقلاب ساری با بیان اینکه برخی موارد و طرح هایی نیاز است در ساری به عنوان مرکز استان پیگیر شود افزود: ادامه ساخت پارک ملل، پیگیری پارک موزه دفاع مقدس، پارک بزرگ سیکوتپه، پارک جنگلی شهید زارع، ادامه آزاد سازی ۲۰متری داراب-عسگری محمدیان، ادامه میانگذر شمالی، ادامه بازگشایی محور بیمارستان شفا- معلم، پیگیری پروژه نیروگاه زباله سوز، تکمیل زیرگذر زغالچال، تسریع در انتقال پروژه آب شرب ساری از سد شهید رجایی و ... موارد دیگر است.

 آقامیری افزود: بنده مهمترین دغدغه‌های فعلی شهر را که نیاز است در شورای آینده پیگیری شود فعالیت‌های فرهنگی بدون افراط و تفریط، حذف واسطه گری، مدیریت بحران در سازماندهی آب‌های سطحی، فاضلاب و ترافیک می‌دانم. سید علی آقامیری ادامه داد: از نظر من ساماندهی وضعیت الحاق روستاها به شهر از فرمانداری به شهرداری و سازماندهی ورودی شهر از سمت شرق  زغالچال، مشکلات مرکز شهر بخصوص پیرامون بافت فرسوده، باید سرلوحه شورای آتی قرار گیرد. وی در پایان گفت: دیدگاه من نسبت به مدیریت شهری با تعامل شهرداری، فرمانداری، مدیران شهر و نمایندگان مجلس کمک شود نگاه شورا باید کمکی و هدایتی باشد. از اختلافات، حواشی و خودزنی‌ها بپرهیزیم تا از اعتبارات، امکانات، پتانسیل و نیروی انسانی ماهر شهر استفاده بهینه کنیم.

برادر شهیدان آقامیری گفت: همانطور که مستحضرید دو انتخابات مهم را در پیش داریم و ما به عنوان فعالان سیاسی و سربازان نظام برای برگزار هر چه بهتر انتخابات،تلاش کنیم.در این رابطه ،سه وظیفه اصلی و مهم )دعوت از افراد باتجربه و با سابقه مدیریتی لازم ،تشویق به حضور گسترده مردم و انتخاب اصلح و احسن(بر عهده تک تک شهروندان است.  آقامیری افزود: من همواره سرباز پیاده نظام انقلاب بوده و هستم.ما مردم برای این انقلاب هزینه دادیم و سرمایه گذاری کردیم بنابراین باید از آن حفظ و نگهداری کنیم.اگر مسائل و اختلاف نظری هست با خونسردی حل کنیم.

 وی با بیان اینکه اصلا روحیه عقب نشینی ندارم گفت: همواره در وسط میدان هستم و کار میکنم برای بهبود وضعیت شهر از تمام انرژی خود بهره می گیرم گوشی شنوا و چشمی بینا دارم. هرگز به دنبال سودجویی و منفعت طلبی نبودم و دارایی‌هام از خیر و برکت تلاش و زحمات پدر بزرگوارم و دعای مادر داغدیده‌ام بود.

 


منبع : موثق

برچسب ها : # هیچ گاه روحیه عقب نشینی نداشته و ندارم #علی آقامیری #انتخابات شورای ساری


  هیچ گاه روحیه عقب نشینی نداشته و ندارم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد :  هیچ گاه روحیه عقب نشینی نداشته و ندارم

*

*


X https://sport45.site/