مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1792 -تاریخ انتشار : سه شنبه 01 بهمن 1392 -ساعت : 15:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دیدار مردمی شورای شهر و شهردار محمودآباد در مناطق شهری

مازند شورا: مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر محمودآباد از آغاز دیدارهای مردمی، منطقه‌ای اعضای شورای شهر و شهرداری خبر داد

مازند شورا: علی یوسفی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در محمودآباد از آغاز دیدارهای مردمی و منطقه‌ای اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: با توجه به ضرورت بررسی میدانی و منطقه‌ای مشکلات سطح شهر این برنامه در دستور کار اعضای شورای شهر قرار گرفت که پس از تعیین شورایاری مناطق مختلف به نوبت این دیدارها انجام می‌شود.

وی با اشاره به اهتمام جدی شهرداری در رفع مشکلات مناطق مختلف خاطرنشان کرد: اجرای پروژه فاضلاب شهری در منطقه گلشهر محمودآباد شکل نازیبایی را به کوچه‌ها و خیابان‌های این منطقه داده است که با برگزاری جلسات مشترک شورای شهر و شهردار با رئیس آبفای شهری به‌زودی این مشکل رفع می‌شود.

یوسفی یادآور شد: واحد روابط عمومی شورای اسلامی شهر به‌زودی سامانه پیامک برای ارتباط تنگاتنگ بین مرد و شورا را راه‌اندازی می‌کند و در زمینه‌های مختلف مشارکت مردم را جلب می‌کنیم.

مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر محمودآباد خاطرنشان کرد: جمعه هفته جاری دیدار چهره به چهره اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار برای بررسی دقیق مشکلات از منطقه گلشهر که یکی از پر جمعیت‌ترین مناطق شهری محمودآباد است، دیدار می‌کنند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محمود آباد - شورای شهر - دیدار مردمی - -

نظر شما در مورد : دیدار مردمی شورای شهر و شهردار محمودآباد در مناطق شهری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها