مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1794 -تاریخ انتشار : سه شنبه 01 بهمن 1392 -ساعت : 10:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مردم‌ محوری، مهم‌ترین ویژگی‌ مراسم‌های دهه فجر است + عکس

مازند شورا: حمیدآزموده شهردار بهشهر در این نشست با اشاره به اینکه مردم ‌محوری، مهم‌ترین ویژگی‌ مراسم‌های دهه فجر است توضیح داده است که: ایام الله دهه فجر بهترین فرصت برای آشنایی نسل جوان با رویدادهای انقلاب اسلامی ومردم‌ محوری، مهم‌ترین ویژگی‌ مراسم‌ دهه فجر است.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی بهشهر اولین نشست هم اندیشی به منظور مشارکت در اذین بندی معابر و خیابانها  در شهردار برگزارگردید.

حمیدآزموده شهردار بهشهر در این نشست با اشاره به اینکه مردم ‌محوری، مهم‌ترین ویژگی‌ مراسم‌های دهه فجر است توضیح داده است که: ایام الله دهه فجر بهترین فرصت برای آشنایی نسل جوان با رویدادهای انقلاب اسلامی ومردم‌ محوری، مهم‌ترین ویژگی‌ مراسم‌ دهه فجر است.

 شهردار بهشهر در این نشست ادامه داده اند که: انقلاب اسلامی ایران آثار داخلی و خارجی فراوانی داشته که پیرامون این آثار باید تحقیقات بیشتری صورت گیرد و هرچه شناخت و بصیرت ما به ویژه نسل جوان به ابعاد این رخداد مهم بیشترشود بهترمیتوانیم به وظایف خود در راستای حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی عمل کنیم و در این زمینه استفاده از زبان هنر مناسبترین ابزار محسوب می شود.

حمیدآزموده با تاکید براینکه پس از گذشت سی و شش سال ازپیروزی انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت روز افزون درهمه عرصه‌ها به ویژه علمی و پژوهشی بوده اییم خاطر نشان کرده است که: نام ایران با افتخاردر جهان مطرح و جزء کشورهای برتر هسته ای و نانو میباشد که همه این دستاوردها به برکت خون شهدا و حضور مردم در تمام صحنه ها است پس میبایست برنامه های دهه فجر کاملا مردمی و خودجوش برگزارشده و مسئولان فقط وظیفه هدایت مردم را بر عهده داشته باشند.

حمیدآزموده شهردار بهشهر با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر باید بازخوانی هویت ملت ما باشد گفت: خدمت گذاران نظام و انقلاب وظیفه دارند درایام الله دهه فجر نسبت به معرفی و برجسته سازی دستاوردهای نظام تلاش کنند چرا که به رسانه های بیگانه باید برسانیم  انقلاب اسلامی  از یک درونمایه پرقدرت الهی برخوردار است.

 آزموده  در خصوصِ ِ نحوه برگزاری این برنامه‏ها تاکید داشته اند که: برنامه ها و آذین بندی در شهر باید به نوعی مهیا گردد تا ما بتوانیم فلسفه و علت به وجود آمدن دهه‌ فجرو پیروزی انقلاب اسلامی  را به مردم مخصوصا جوانان معرفی نماییم. در پایان این نشست مقرر گردید کلیه موسسات و بانکها در آذین بندی معابرِ منتهی به محل کار،اقدامات شایسته ایی را انجام دهند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهشهر - شهرداری - حمید آزموده - دهه فجر - -

مطالب مرتبط با : مردم‌ محوری، مهم‌ترین ویژگی‌ مراسم‌های دهه فجر است + عکس
نظر شما در مورد : مردم‌ محوری، مهم‌ترین ویژگی‌ مراسم‌های دهه فجر است + عکس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها