مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1795 -تاریخ انتشار : سه شنبه 01 بهمن 1392 -ساعت : 10:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

گرانترین قمیت قبر قبرستان عمومی كشور در کجاست؟

مازند شورا: می توانیم ساری را به عنوان گرانترین شهر در قیمت گذاری قبر آنهم در قبرستان های عمومی كشور لقب دهیم

مازند شورا: در قبرستان عمومی ملامجدالدین ساری قیمت هر قبر بالغ بر 20 میلیون تومان است كه مالیات و هزینه های دیگر آن نیز جداگانه محاسبه و از خانواده متوفی دریافت می شود. در این بحث می توانیم ساری را به عنوان گرانترین شهر در قیمت گذاری قبر آنهم در قبرستان های عمومی كشور لقب دهیم تفاوت این قیمت در مركز مازندران با بهشت زهرا در پایتخت بسیار فاحش بوده و مقایسه 20 میلیون تومان قبرستان ساری با هفتصد هزار تومان بهشت زهرا خود گویای مطلب است.

بنابراین ساروی هایی كه قصد دارند فكری به حال آخرت خود در بافت مركزی شهر آنهم قبرستان عمومی ملامجدالدین بكنند باید لااقل بین 20 الی 25 میلیون تومان با افزایش قیمت مالیات بر ارزش افزوده در نظر بگیرند. فراموش نشود ظرفیت قبرستان مربوط تكمیل بوده و مبلغ مذكور شامل مكان هایی می باشد كه بین قبرهای با قدمت 30 الی 50 وجود دارد و قبرهای جدید در بین آنها مكان یابی می شود!

نگارنده هدف از نگارش این مقاله را روشن نمودن اذهان عمومی عنوان می كند چرا كه اراكی ها مدعی بودند كه در صدر همه شهرهای كشور در خرید قبر قرار دارند و گرانترین قبرها در آنجا وجود دارد اما باید بدانند خیلی مانده تا ركورد ساروی ها را بشكنند./ شعبان وفایی نژادلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آرامستان - قبرستان - قبر - ساری - -

نظر شما در مورد : گرانترین قمیت قبر قبرستان عمومی كشور در کجاست؟

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها