مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1798 -تاریخ انتشار : سه شنبه 01 بهمن 1392 -ساعت : 09:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
احیای باغ 33 هکتاری اولویت شورای شهر رامسر است

سخنگوی شورای شهر رامسر:

احیای باغ 33 هکتاری اولویت شورای شهر رامسر است

مازند شورا: سخنگوی شورای اسلامی شهر رامسر گفت: احیای باغ 33 هکتاری و برگرداندن آن به دوران طلایی‌اش از اولویت‌های شورای شهر دوره چهارم است.

مازند شورا: مجید درجانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در رامسر درباره شایعات ایجاد شده در مورد تخریب باغ 33 هکتاری رامسر اظهار داشت: این باغ در تملک شهرداری رامسر قرار دارد اما در تصمیمی در هفت سال گذشته تملک این باغ در اختیار میراث فرهنگی و گردشگری قرار گرفت.

وی افزود: در اواخر کار شورای دوره سوم، به دلیل عدم تامین بودجه از سوی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری، تصرف باغ 33 هکتاری به شهرداری رامسر بازگشت.

سخنگوی شورای شهر رامسر تصریح کرد: شورای دوره چهارم هفت الویت را مدنظر داشته و دارد که احیای باغ 33 هکتاری و برگرداندن آن به دوران طلایی، بازگشایی پل صفارود، حل مشکل قرارداد پیمانکاری کارخانه بازیافت زباله، ساماندهی کلیه پلاژها، ایجاد امنیت روانی و همکاری با سرمایه‌گذاران طرح‌های بزرگ، تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم در شهرداری، ایجاد حداقل چندین پارکینگ طبقاتی در نقاط مختلف شهر و ایجاد کمپینگ بزرگ و متمرکز اسکان مسافران خیابان خواب از اولویت‌های شورای شهر است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در مورد هر یک از برنامه‌های عنوان شده فعالیت‌های زیادی انجام گرفته است.

وی ادامه داد: مشخصا در مورد باغ 33 هکتاری رامسر با شروع به کار شورای جدید، باغ از حالت جنگلی خارج و ساماندهی شمشادها شروع شد و هرس درختان و سمپاشی و کاشت گل و گیاه و تهیه نقشه‌های قسمت‌های برهنه باغ و همخوانی با قسمت‌های قبلی اجرا شده شروع شد.

درجانی گفت: در مورد باغ 33 هکتاری جلسات متعددی با مشاوران و سرمایه‌گذاران گذاشته شد و تمام تلاش‌ها به سمتی است تا با یک پیمانکار قوی و یک طراح زیبا کار شروع شود.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رامسر - باغ 33 هکتاری - میراث فرهنگی - -

نظر شما در مورد : احیای باغ 33 هکتاری اولویت شورای شهر رامسر است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها