مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 180 -تاریخ انتشار : جمعه 17 مهر 1394 -ساعت : 10:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تکمیل پروژه کنارگذر جنوبی فریدونکنار 100 میلیارد ریال اعتبار می‌خواهد

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار گفت: تکمیل پروژه میادین مبادی ورودی و خروجی کنارگذر جنوبی فریدونکنار 100 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

مازند شورا: سیدحسین میرمرادی امشب در جلسه شورای اسلامی شهر فریدونکنار اظهار کرد: بندر فریدونکنار به‌دلیل قرارگیری در محور ساحلی دریای خزر در همه ایام سال ترافیک بالایی دارد.

وی افزود: بخش زیادی از این ترافیک مربوط به گردشگران و مسافرانی است که برای اقامت و گردش با وسایل نقلیه شخصی در شهرستان ساحلی و توریستی فریدونکنار حضور می‌یابند.

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار ادامه داد: تخلیه و بارگیری کالا و فرآورده‌های نفتی از طریق هزاران تریلی و نفت‌کش در بندر فریدونکنار موجب شده که حجم ترافیک شهر فریدونکنار چشم‌گیر و خارج از انتظار باشد.

میرمرادی تصریح کرد: تکمیل و بهره‌برداری از کنارگذر جنوبی شهر که در راستای روان‌سازی ترافیک درون شهری 14 سال قبل شروع شد با توجه به پیشرفت فیزیکی بالای 90 درصد هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

وی بیان کرد: در صورت بهره‌برداری از این کنارگذر بدون تعبیه میادین در مبادی ورودی و خروجی در این نقاط حساس و خطرناک شهر، همواره شاهد حوادث ناگوار خواهیم بود.

میرمرادی خاطرنشان کرد: طرح احداث میادین در سال 1392 از سوی استانداری و شورای ترافیک استان مازندران مورد تصویب و به شهرستان فریدونکنار ابلاغ شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار گفت: انتظار داریم در سفر آینده رئیس‌جمهور به استان نسبت به تامین اعتبار 100 میلیارد ریال برای این دو پروژه به شهرداری فریدونکنار مساعدت شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سیدحسین میرمرادی - کنارگذر جنوبی - فریدونکنار - -

نظر شما در مورد : تکمیل پروژه کنارگذر جنوبی فریدونکنار 100 میلیارد ریال اعتبار می‌خواهد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها