مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1800 -تاریخ انتشار : دوشنبه 30 دی 1392 -ساعت : 16:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مدیران لایق و خوش فکر اصلاح طلب را به کار می گیرم

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در مراسم معارفه خود؛

مدیران لایق و خوش فکر اصلاح طلب را به کار می گیرم

مازند شورا: آموزش و پرورش را باید با مسائل حرفه ای پیش ببریم و با بکارگیری مدیران لایق و خوش فکر اصلاح طلب می تواینم آموزش و پرورش را به اوج کشور برسانیم.

مازند شورا: سید علی قاسمی ظهر دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در باشگاه فرهنگیان ساری اظهار کرد: اعمال مدیریت حرفه ای و شایسته سالاری باید در اموزش و پرورش مازندران لحاظ شد.

وی افزود: آموزش و پرورش را باید با مسائل حرفه ای پیش ببریم و با بکارگیری مدیران لایق و خوش فکر اصلاح طلب می تواینم آموزش و پرورش را به اوج کشور برسانیم.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: ما می توانیم از سرمایه عظیم نیروی انسانی برای ارتقای سطح علمی آموزش و پرورش استان استفاده کنیم.

قاسمی، نهادینه کردن فرهنگ مدرسه محوری را از دیگر برنامه های آموزش و پرورش اعلام کرد و گفت: با استفاده از فرهنگ مدرسه محوری می توانیم از توانمندی های عظیم نیروی انسانی استفاده کنیم و اگر این امر تحق نیابد بودجه آموزش و پرور عملیاتی نمی شود.

وی، ارتقای همه جانبه و منزلت معلمان را از برنامه های آموزش و پرورش دانست و گفت: عنصر اصلی و موثرترین عنصر نظام تعلیم و تربیت معلم است و اگر به این قشر توجه نداشته باشیم جامعه به سمت تحول نخواهد رفت.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه موتور محرک رشد نظام تعلیم و تربیت است، گفت: اگر ما به ارتقای همه جانبه معلمان بپردازیم آموزش و پرورش به سمت رشد و تحول خواهد رفت.

قاسمی، انسجام درونی، ایجاد اتحاد و هم افزاییدرون سیستم را از برنامه دیگر این نهاد عنوان کرد و گفت: امروز از انسجام و هم افزایی خوبی بین کارکنان، مدیران و معلمان در آموزش و پرورش برخوردار نیستیم

وی گفت: دستیابی به اهداف آموزش و پرورش نیازمند اتحاد و همدلی درون سازمانی است.

قاسمی با بیان اینکه باید به طراحی مدل جدیدی از مدیریت در آموزش و پرورش بپردازیم گفت: ما باید سیاست مدیریت در اموزش و پرورش مازندران را برای رسید به سند تحول بنیادین تغییر دهیم.

وی، هدف اصلی آموزش و پرورش را تحقق سند تحول بنیادی بیان کرد و، گفت: با به کارگیری از فرهیختگان و مدیران لایق می توانیم سند بنیادی را محقق کنیم./ تسنیم

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قاسمی - مدیرکل آموزش و پرور - اصلاح طلبان - مازندران - -

نظر شما در مورد : مدیران لایق و خوش فکر اصلاح طلب را به کار می گیرم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها