شورای شهر باید شورای شهروند باشد

تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 فروردین 1396 - ساعت : 23:45

کد مطلب: 18099 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دكتر رضایی فرح آبادی پس از ثبت نام در انتخابات شورای اسلامی شهر:

شورای شهر باید شورای شهروند باشد

اختصاصی مازندشورا: رضایی فرح آبادی علت حضور خود در این دوره را نیاز امروز شهر به شنیده شدن صدای مردم عنوان كرد و گفت: ‎شورای شهر در ذات خود تجلی و برایند تفکرات مردم است و باید ایده ها، تفکرات، توقعات و نیازهای شهر و شهروندان را برآورده کند

اختصاصی مازندشورا: دکتر مهدی رضایی فرح آبادی در سومین روز نام نویسی در فرمانداری ساری حضور یافت تا در جمع داوطلبان این دوره انتخابات شورای شهر ساری قرار گیرد.

 

‎وی كه سابقه حضوری موفق در ادوار گذشته شورای شهر را داراست پس از نام نویسی در گفت وگو با خبرنگار مازندشورا، ضمن تبریک نوروز این عید را یادآور نیاکان و پیشینیان و پیام آور مهر، محبت و دوستی و نماد تحول دانست و افزود: پیام نوروز این است كه با تاسی از این عید باستانی و با مهر و دوستی تحولی را در خود و محیط زندگی مان به وجود آوریم تا شاهد شكوفایی شهر و كشورمان و حال خوب شهروندانمان باشیم.

 

‎دواطلب پنجمین دوره انتخابات شورای شهر علت حضور خود در این دوره را نیاز امروز شهر به شنیده شدن صدای مردم عنوان كرد و گفت: ‎شورای شهر در ذات خود تجلی و برایند تفکرات مردم است و باید ایده ها، تفکرات، توقعات و نیازهای شهر و شهروندان را برآورده کند و به عنوان پل ارتباطی، انتظارات و خواسته های مردم را خوب ببیند و انتقال دهد و در جایگاه متخصص و كارشناس آن را پیگری کند

 

‎رضایی فرح آبادی، با اشاره به قدمت چند هزار ساله ساری، اظهار کرد: انتظار می رود شورای این شهر قدیمی، در قد و قواره این شهر و مردم فهیمش باشد.

 

‎وی، با بیان اینکه بنده در شورای هفت نفره دوره ی سوم با بزرگانی چون مرحوم بهروش، مرحوم صالحی نیا  و دیگر دوستان همکار  بودم، گفت: در آن دوره، با بکار گرفتن دو شهردار سعی داشتیم مسیر توسعه شهر را ریل گذاری کنیم و در آن مسیر حرکت کنیم و همانطور که شهروندان فهیم ما شاهد بودند در دوره ی سوم شورا، جریان آبادی ساری شكل گرفت و اقدامات خوب و سازنده ای انجام شد.

 

‎عضو سومین دوره شورای شهر ساری، اضافه کرد: ما اعتقاد داریم شورا باید در جایگاه واقعی خود باشد و قداست و صلابت خود را حفظ کند و حافظ آرای مردم باشد.

‎رضایی فرح آبادی، صداقت، پاک دستی، شفافیت خلاقیت و اعتدال ،تخصص و آگاهی را از مهمترین ویژگی های شورا برشمرد و گفت: تحقق چنین شورایی تنها به دست مردم و با حضور آگاهانه و انتخاب درست شهروندان ممكن خواهد بود.

‎وی، با بیان اینکه شورای شهر در واقع شورای شهروندان است و اعضای شورا چشم و گوش و زبان شهروندان هستند، اذعان كرد انتظار می رود در این دوره نیز مشارکت مردم گسترده باشد و ان شاا... با همراهی مردم شورایی خوب، پویا و کارآمد خواهیم داشت.

 

‎فرح آبادی، در پایان اعلام کرد: به ساری و شهروندانش عشق می ورزم و امیدوارم بتوانم با کمک و همفکری مردم فرد مفیدی برای شهرم باشم تا شهر را با همدلی و اتفاق، از آنچه که هست آبادتر کنیم.

نویسنده :

برچسب ها : #شورای شهر باید شورای شهروند باشد #مهدی رضایی فرح آبادی #ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ساری


شورای شهر باید شورای شهروند باشد

شورای شهر باید شورای شهروند باشد

شورای شهر باید شورای شهروند باشد

شورای شهر باید شورای شهروند باشد

شورای شهر باید شورای شهروند باشد

شورای شهر باید شورای شهروند باشد

شورای شهر باید شورای شهروند باشد

شورای شهر باید شورای شهروند باشد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شورای شهر باید شورای شهروند باشد

*

*


X https://sport45.site/