مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 181 -تاریخ انتشار : جمعه 17 مهر 1394 -ساعت : 10:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طوفان 70 کیلومتری در 12 دقیقه مازندران را درنوردید

مازند شورا: باد شدید همراه با رعد و برق بوران و سیلاب شدید با سرعت ۷۰ کیلومتر در ساعت، در فاصله ۱۲ دقیقه شهرهای مرکزی مازندران را درنوردید و مناطق مختلفی را اسیر سیلاب کرد.

مازند شورا: طوفان پنج‌شنبه‌ شب در شهرهای مرکزی و شرقی استان مازندران، به همراه بارش سیل‌آسا طی مدت کوتاهی سبب وقوع سیل و آبگرفتگی در مناطق شهری و روستایی شد.

بسیاری از شهروندان بدون هیچ راه چاره‌ای گرفتار این طوفان و سیل شدند، عده‌ای به مغازه‌ها پناه آوردند و عده‌ای هم ترسان و لرزان در اتومبیل‌های خود ماندند.

درختان قدیمی و بلندقامت مرکز مازندران و همچنین بیلوبوردهای شهری، تابلوهای مغازه‌ها و هر آن چیزی که در مقابل طوفان مقاومت نداشت، سرنگون شد.

به گفته علی نبیان معاون عمرانی استاندار مازندران و جانشین ستاد مدیریت بحران، باد شدید همراه با رعد و برق و بوران، به سرعت 70 کیلومتر در ساعت در فاصله 12 دقیقه شهرهای مرکزی مازندران را در خود درنوردید و مناطق مختلفی را اسیر سیلاب کرد.

وی کانون وقوع سیلاب را در شهرهای ساری، قائم‌شهر، بابلسر و آمل خواند و با بیان اینکه خسارات مصنوعی این حادثه بالاست، افزود: تعدادی از درختان شکسته شده و بر روی خودروها افتادند.

به گزارش فارس، قطعی بیش از هفت ساعته برق در برخی از نقاط نیز اتفاق افتاد؛ در برخی از کوچه‌های شهرها آبگرفتگی تا یک متر هم رسید؛ در شرق مازندران هم یک اتوبوس واژگون شد.

طی پیگیری خبرنگاران، قرار شد فرمانداران شهرهای حادثه‌دیده صبح امروز میزان خسارات را اعلام کنند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : - -

مطالب مرتبط با : طوفان 70 کیلومتری در 12 دقیقه مازندران را درنوردید
نظر شما در مورد : طوفان 70 کیلومتری در 12 دقیقه مازندران را درنوردید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها