مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1810 -تاریخ انتشار : شنبه 28 دی 1392 -ساعت : 17:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ارتقا فرهنگ شهروندی با مشارکت آموزش و پرورش

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهر آمل گفت: ارتقا فرهنگ شهروندی با مشارکت آموزش و پرورش محقق می‌شود.

مازند شورا: خسرو ابراهیم زاده ظهر امروز در جلسه مشترک مسئولان آموزش و پرورش، شورای شهر و شهرداری اظهار کرد: هرچه تعامل این سه نهاد یعنی آموزش و پرورش، شورا و شهرداری عمیق تر باشد فرهنگ شهروندی جامعه غنی تر خواهد شد.

وی افزود: در برابر اندیشه بلند فرهنگیان تمام مسئولین شهر و روستا با مساعدت و همکاری خود،  باید دین خود را ادا کنند.

ابراهیم زاده گفت: خدمت ما به دانش آموزان در جهت تربیت مسئولان آینده شهرمان خواهد بود و معتقدیم که هرچه این آموزش و تربیت بهتر باشد شهری آباد تر خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش در کنار خانواده ها نقش تاثیر گذاری در تربیت و افزایش فرهنگ عمومی جامعه دارند، تصریح کرد: آموزش شهروندی در تفکیک زباله از مبدا، استفاده درست از اموال عمومی و شهری به دانش آموزان و فرزندان این شهر باید در مدارس پایه ریزی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل گفت: هرچه تعامل این سه نهاد یعنی آموزش و پرورش ، شورا و شهرداری عمیق تر باشد فرهنگ شهروندی جامعه غنی تر خواهد شد.

ابراهیم زاده گفت: در بودجه سال 93 سعی داریم با آموزش و پرورش در حد مطلوب همکاری داشته باشیم تا به اهداف پیش بینی شده در ارتقای فرهنگ شهروندی جامعه عمل بپوشانیم.

محمد نسب، مدیر آموزش و پرورش آمل نیز با یادآوری خاطرات 144 شهید دانش آموز و 13 شهید فرهنگی شهرستان، افزود: در تمامی کشورها متولی اصلی شهر، آموزش و پرورش، شورای شهر و شهرداری ها بوده که سبب پیشرفت هایی خوبی در این کشورها شده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل گفت: آموزش و پرورش بدون همراهی دستگاه های اجرایی نمی تواند حرکت رو به پیشرفت داشته باشد.

وی تصریح کرد: طبق برنامه سنواتی ، تعامل با سایر دستگاه های اثر گذار در آموزش و پرورش، اولویت کاری این اداره قرار گرفته و امید داریم که در نهایت،گام های موثر و مفید برای دانش آموزان برداشته شود.

محمد نسب بیان کرد: آموزش و پرورش شهرستان با داشتن 60 هزار و 216 دانش آموز،  8 هزار و 880 کارمند شاغل و بازنشسته و  521 واحدآموزشی، حجم کاری بالایی را می طلبد و همراهی دستگاه های دولتی و غیر دولتی مورد انتظار است./ تسنیم

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگ شهروندی - آموزش و پرورش- آمل - شورای شهر - خسرو ابراهیم زاده - -

نظر شما در مورد : ارتقا فرهنگ شهروندی با مشارکت آموزش و پرورش

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها