مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1814 -تاریخ انتشار : شنبه 28 دی 1392 -ساعت : 12:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجرای طرح ضربتی پاک‌سازی حریم راه‌ها در فریدونکنار

رئیس نمایندگی راه و شهرسازی فریدونکنار از اجرای طرح ضربتی پاک‌سازی حریم راه‌های مواصلاتی این شهرستان خبر داد.


مازند شورا: پیام خطیریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در فریدونکنار گفت: تلاش خوبی در مجموعه راه و شهرسازی برای خدمت‌رسانی به فریدونکناری‌ها در جریان است.

خطیریان خاطرنشان کرد: جمع‌آوری زباله‌ها و نخاله‌ها در محورهای حوزه استحفاظی فریدونکنار و طرح ضربتی پاک‌سازی حریم راه شهرستان را داشتیم.

رئیس نمایندگی راه و شهرسازی شهرستان فریدونکنار از بهسازی راه روستایی مهلبان، بهسازی راه روستایی بزرگ بیشه‌محله، روکش آسفالت فریدونکنار، روستاهای سوته و فرم و بزرگ‌راه آمل به فریدونکنار خبر داد.

خطیریان در تشریح مهم‌ترین دستاوردها و عملکرد این نهاد در فریدونکنار در حوزه مسکن مهر بیان داشت: تعداد واحدهای به بهره‌برداری رسیده بیش از هزار و 500 واحد مسکونی بوده است.

وی با تاکید بر اینکه تهیه طرح جامع تهیه عکس هوایی و تبدیل عکس به نقشه به طور 100درصد انجام شده است، گفت: انعقاد قرارداد طرح جامع و تفضیلی از محل اعتبارات ملی است.

به گفته رئیس نمایندگی راه و شهرسازی شهرستان فریدونکنار، مطالعه و احداث ساختمان بخشداری دهفری با تکمیل اسکلت انجام شده است.

وی از نصب نیوجرسی، علائم ایمنی و هشداردهنده در محور فریدونکنار - درویش‌خیل خبر داد و گفت: نصب تابلو و چراغ راهنمایی در محور فریدونکنار - درویش‌خیل، شانه‌سازی نقاط حادثه‌خیز روستاهای سوته، فرم و ملاکلا، نصب تابلو و علائم راهنمایی در محور این روستاها انجام شده است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فریدونکنار - جاده - راه - مسکن - حریم راه - -

نظر شما در مورد : اجرای طرح ضربتی پاک‌سازی حریم راه‌ها در فریدونکنار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها