توجه به سلامت شهروندان باید در راس امور قرار گیرد

تاریخ انتشار : جمعه 04 فروردین 1396 - ساعت : 16:14

کد مطلب: 18283 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دکتر گوهردهی پس از نام نویسی در گفت و گو با مازندشورا؛

توجه به سلامت شهروندان باید در راس امور قرار گیرد

اختصاصی مازندشورا: گوهردهی، با تاکید بر اینکه توجه به سلامت شهروندان باید در راس امور قرار گیرد،افزود: هرچقدر خدمات عمومی و کالبد اصلی شهر تقویت شود اما زمینه های سلامت برای شهروندان مهیا نباشد، قطعا توفیقی حاصل نخواهد شد

مازندشورادکتر فرزاد گوهردهی جزو معدود شهروندان ایرانی است که موفق به تحصیل در رشته تخصصی سلامت در فوریت‌ها و بلایا شده است. وی سال‌ها ست که در عرصه سلامت در حوزه های فرهنگی(تدریس و هم چنین مناصب اداری مختلف در دانشگاه علوم پزشکی مازندران)  وحوزه های اجتماعی (عضویت در هیات امنا و هیات مدیره مجمع خیرین سلامت کشور، مدیرعامل خیرین سلامت در مازندران و عضو موسس و هیات مدیره مجموعه ماهک در ساری و نظام پزشکی ساری و ...) فعال می باشد.

دکتر گوهردهی پس از نام نویسی در گفت و گو با خبرنگار مازندشورا درباره هدف از حضور خود در جمع داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای شهر، اظهار کرد:یکی از دلایل حضور من بعنوان کاندیدا در عرصه انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ضرورت نیاز و "توجه به سلامت" آحاد جامعه و در اولویت بودن آن می باشد.

 

وی در ادامه افزود: سلامت موضوعی پیوسته و جاری است و باید در همه ی زمان ها به آن توجه ویژه شود .

      

داوطلب پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر ساری، گفت: نگاه مدیریت شهری با نگاه سایر ارگان ها به حوزه سلامت متفاوت است و معتقدیم در مدیریت شهری هر فعالیتی مرتبط با حوزه سلامت است و باید شهر ساری مبتنی بر شاخص های سلامت ساخته شود .

 

گوهردهی، با تاکید بر اینکه توجه به سلامت شهروندان باید در راس امور قرار گیرد،افزود: هرچقدر خدمات عمومی و کالبد اصلی شهر تقویت شود اما زمینه های سلامت برای شهروندان مهیا نباشد، قطعا توفیقی حاصل نخواهد شد،

 

 وی در ادامه گفت: برای رسيدن به شهری سالم که اجزای آن را شهروندان و خانواده ها تشکيل می دهند توجه به سلامت شهروندان یکی از وظایف و مأموریتهای مدیریت شهری است. مدیریت شهری باید سلامت اجتماعی ، روانی، جسمی و... شهروندان را تأمین نماید.چنین فعالیتی باعث افزایش احساس مسئولیت شهروندان برای حفظ سلامت شهری و فردی می گردد.

 

داوطلب پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر ساری، افزود: دستاوردهای مختلف مدیریت شهری، تنها در صورتی ارزشمند است که در خدمت شهروندانی سالم و بانشاط باشد و در واقع برنامه‌های حوزه های مختلف مدیریت شهری مانند خدمات، عمران و حمل‌و‌نقل باید با مد نظر داشتن اهدافی چون کاهش تصادفات، کاهش آلودگی هوا و هم چنین ارتقا آسایش و آرامش روانی شهروندان و در نهایت، سلامت روحی و جسمی شهروندان را پیگیری ‌کنند.

 

گوهردهی گفت: اگرچه روزی ارائه خدمات شهری، جمع آوری مناسب زباله، آسفالت خیابانها و فعالیت هایی فیزیکی موجب سنجش تکریم شهروندان در شهرها محسوب می شد اما باید اذعان داشت با توجه به ادبیات جدید مدیریتی و تعریف صحیح مدیریت شهری معیارهای سنجش کرامت شهروندان به غیر از موارد ذکر شده،  به سمت تأمین نیازهای روحی و روانی شهروندان که ساعات قابل توجهی از روز را در فضاهای شهری می گذرانند ، گسترش یافته است.

 

وی، در پایان  ضمن تبریک عید نوروز و آرزوی سلامتی برای مردم در سال جدید، خطاب به شهروندان ساروی، بیان کرد: حضور مردم در انتخابات نماد مهم دموکراسی و مردم سالاری است .انتخابات از مظاهر مهم حضور مردم در عرصه و از نشانه های مشارکت و حمایت ملت از حاکمیت کشور است، بنابراین از مردم فهیم ساری دعوت می کنم تا با حضور پررنگ و پرشور خود در صحنه انتخابات، با انتخاب افراد شایسته گامی بزرگ برای اعتلای شهر بردارند.

نویسنده :

برچسب ها : #توجه به سلامت شهروندان باید در راس امور قرار گیرد #فرزاد گوهردهی #داوطلب انتخابات پنجمین دوره شورای شهر ساری


توجه به سلامت شهروندان باید در راس امور قرار گیرد

توجه به سلامت شهروندان باید در راس امور قرار گیرد

توجه به سلامت شهروندان باید در راس امور قرار گیرد

توجه به سلامت شهروندان باید در راس امور قرار گیرد

توجه به سلامت شهروندان باید در راس امور قرار گیرد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توجه به سلامت شهروندان باید در راس امور قرار گیرد

*

*


X https://sport45.site/