می خواهم انتظارات بانوان در مدیریت شهری اعمال شود

تاریخ انتشار : جمعه 04 فروردین 1396 - ساعت : 22:49

کد مطلب: 18304 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ماه سلطان کاشی، پس از نام نویسی در گفت و گو با خبرنگار مازندشورا؛

می خواهم انتظارات بانوان در مدیریت شهری اعمال شود

اختصاصی مازندشورا: بهبود وضعیت محیط زیست و حاشیه نشینی را دغدغه های اصلی خود دانست و گفت: از مردم فهیم شهرم می خواهم در انتخابات به افرادی اعتماد کنند که به فکر حل معضلات آن ها باشند و از نامزدها برنامه بخواهند

ماازندشورا:  ماه سلطان کاشی، پس از ثبت نام در گفت و گو با خبرنگار مازندشورا، اظهار کرد: هدفم از حضور، توجه بیشتر به بانوان به عنوان نیمی از جمعیت شهر و حل معضلات و دغدغه های آن هاست.

وی، افزود: می خواهم فضایی ایجاد شود که منویات این جمعیت در مدیریت شهری اعمال شود و فضا برای بهبود حضور بانوان در جامعه آماده شود.

داوطلب انتخابات شورای پنجم ساری با بیان اینکه طالب توسعه شهر با برنامه ی کارشناسی شده هستم، گفت: به شخصه تاکنون در حوزه آسیب های اجتماعی کار کردم و در حوزه آموزشی فعال داشتم. بنابراین اگر این توفیق را داشته باشم و عضو شورا شوم قطعا در کمیسیون آموزش و فرهنگی فعالیت خواهم کرد.

کاشی، ادامه داد: دغدغه من رفع آسیب های اجتماعی و فرهنگی است در نظر دارم در این زمینه گام هایی اساسی بردارم.

وی، بهبود وضعیت محیط زیست و حاشیه نشینی را دغدغه های اصلی خود دانست و گفت: از مردم فهیم شهرم می خواهم در انتخابات به افرادی اعتماد کنند که به فکر حل معضلات آن ها باشند و از نامزدها برنامه بخواهند.

کاشی در پایان تاکید کرد: مردم فهیم ساری در انتخابات های مختلف نشان دادند که بسیار هوشمندانه رفتار می کنند و قطعا در این دوره نیز چنین کاری خواهند کرد.


برچسب ها : #می خواهم انتظارات بانوان در مدیریت شهری اعمال شود #ماه سلطان کاشی #داوطلب شورای پنجم ساری #بانوی کاندیدای شورای ساری


می خواهم انتظارات بانوان در مدیریت شهری اعمال شود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : می خواهم انتظارات بانوان در مدیریت شهری اعمال شود

*

*


X https://sport45.site/