مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1833 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 دی 1392 -ساعت : 09:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سرعت گیرهای راههای مازندران غیر استاندارد هستند

مازند شورا: سرعت گیرهای غیر استاندارد، استاندارد سازی راهها، شناسایی مناطق فرود بالگردهای امدادی در راههای مازندران در نشست مسئولان این بخش مطرح و تبادل نظر شد

مازند شورا: معاون امور عمراني استاندار مازندران عصر چهارشنبه در نشست مسئولان بخش حمل و نقل استان، استانداردسازی محورهای ارتباطی را از جمله مهمترین اقدامات برای کاهش سوانح بیان کرد و گفت: باید در این زمینه برنامه ریزی و توجه ویژه ای صورت گیرد.

علی نبیان بیان داشت: با اشاره به غیراستاندارد بودن سرعت گیرهای موجود، اصلاح آن امری ضروری است و باید کارگروهی در این زمینه تشکیل شود.

وی گفت: ارائه راهکارهای مناسب برای کاهش تلفات و تصادفات راندگی، اطلاع رسانی و تبلیغات مناسب و برنامه ریزی برای آمادگی استقبال از مسافران نوروزی نیز باید در اولویت قرار گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران نیز با تاکید بر حضور بموقع فوریتهای پزشکی در امدادرسانی به مجروحان، رعایت قوانین را مهمترین عامل در کاهش بروز تصادفات بیان کرد.

سید علی اسد بیان داشت: همچنین نقاطی برای نشستن بالگردهای امدادی در محورهای ارتباطی استان شناسایی شده است که این طرح می تواند، در روند امدادرسانی تسریع کند.

وی همچنین، راکبان موتورسیکلت را بیشترین فربانیان حوادث بیان کرد و گفت: استفاده از کلاه ایمنی می تواند در کاهش بروز تصادف نقش بسزایی داشته باشد./ مهر

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نبیان - سرعتگیر - مازندران - حمل و نقل - -

مطالب مرتبط با : سرعت گیرهای راههای مازندران غیر استاندارد هستند
نظر شما در مورد : سرعت گیرهای راههای مازندران غیر استاندارد هستند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها