مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1834 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 دی 1392 -ساعت : 09:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

43 درصد مرگ و میر در مازندران به این دلیل است!!

مازند شورا: سرپرست شبکه بهداشت و درمان بابلسر با اشاره به اینکه بیش از 43 درصد مرگ و میر در مازندران ناشی از بیماری‌های قلبی عروقی است گفت: حدود 15 درصد از مرگ و میرها نیز به دلیل بیماری سرطان است

مازند شورا: محسن نبی‌زاده در جلسه کارگروه سلامت در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر با بیان ضرورت تشکیل کارگروه سلامت اظهار داشت: امیدوارم نتایج حاصل از این جلسات بتواند راهکارهای مؤثری برای بهبود وضعیت موجود و خدمت‌رسانی به مردم و رضایت‌مندی بیماران ارائه دهد.

وی با اشاره به افزایش بیماری‌های قلبی و عروقی در کشور اظهار داشت: در حال حاضر روزانه بیش از 300 نفر در اثر عوارض ناشی از بیماری‌های قلبی و عروقی فوت می‌شوند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان بابلسر با بیان اینکه براساس سیاست وزارت بهداشت قرار شد تا پایان سال حدود 30 درصد از کارکنان دولت آموزش ببینند، تصریح کرد: در این راستا از همه ادارات خواستیم برای آموزش، 30 درصد از کارکنان خود را به ما معرفی کنند که تاکنون 534 نفر معرفی شده‌اند.

نبی‌زاده با اشاره به اینکه بیش از 43 درصد مرگ و میر در مازندران ناشی از بیماری‌های قلبی عروقی است بیان داشت: حدود 15 درصد از مرگ و میر نیز به دلیل بیماری کانسر یا سرطان است.

وی تصریح کرد: پیشگیری از این بیماری‌ها مستلزم جدی گرفتن بخش آموزش است./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - مرگ و میر - بابلسر - نبی زاده - قلبی عروقی - بهداشت و درمان - -

نظر شما در مورد : 43 درصد مرگ و میر در مازندران به این دلیل است!!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها