مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1835 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 دی 1392 -ساعت : 08:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سرپرست فرمانداری سوادکوه شمالی معارفه شد

سرپرست فرمانداری سوادکوه شمالی معارفه شد

مازند شورا: سرپرست فرمانداری سوادکوه شمالی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران معارفه شد.

مازند شورا: مراسم تودیع نخستین فرماندار و معارفه دومین فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی در سالن اجتماعات آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

غلامحسین ذاکری‌‌خطیر رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه به نمایندگی از مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان سوادکوه شمالی با اشاره به تلاش‌های فرماندار سابق گفت: ولایت‌مداری و تلاش متعهدانه از مهم‌ترین ویژگی‌های فرماندار سابق سوادکوه بوده است.

کمال رستمعلی فرماندار سابق سوادکوه شمالی نیز با بیان اینکه رضایت الهی مهم‌ترین دغدغه‌ام در انجام مسئولیت‌ها بوده است، اظهار داشت: مردم شهرستان سوادکوه همواره همراه ما برای رفع مشکلات و برنامه‌ریزی برای توسعه بوده‌اند.

کمال علیپور نماینده سوادکوه در مجلس شورای اسلامی نیز با تاکید بر خدمت صادقانه به مردم گفت: شایسته‌گزینی و شایسته‌سالاری باید در اولویت تعیین مسئولان باشد.

علیرضا رستمی یونسی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران نیز با تقدیر از تلاش نخستین فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی، گفت: جامعه‌ای که براساس آرمان‌ها پیش رود جامعه پیروز است.

به گزارش فارس، در پایان این مراسم تقدیرنامه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از کمال رستمعلی فرماندار سابق سوادکوه شمالی و حکم محمدرضا منصوریان به‌عنوان سرپرست فرمانداری سوادکوه شمالی با امضای استاندار مازندران قرائت شد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرمانداری - سوادکوه شمالی - محمدرضا منصوریان - -

مطالب مرتبط با : سرپرست فرمانداری سوادکوه شمالی معارفه شد
نظر شما در مورد : سرپرست فرمانداری سوادکوه شمالی معارفه شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها