مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 18426 -تاریخ انتشار : شنبه 05 فروردین 1396 -ساعت : 18:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برای استمرار خدمات شورای چهارم دوباره در عرصه حاضر شدم

سید محمد جعفری پس از نام نویسی در گفت و گو با مازندشورا؛

برای استمرار خدمات شورای چهارم دوباره در عرصه حاضر شدم

اختصاصی مازندشورا: دکتر جعفری بیان کرد: بنده با همان عهد و پیمان پیشین برای استمرار و آبادی دوباره شهرم در عرصه حاضر شدم و تلاش می‌کنم در این دوره نیز به نمایندگی از طرف مردم خدمت کنم

مازندشورا: سید محمد جعفری پس از نام نویسی در باره هدف خود از ثبت‌نام مجدد در انتخابات شورای شهر ساری، اظهار کرد: با تلاش بنده و همکارانم در دوره ی چهارم شورا در عرصه مدیریت شهری، تحولی بزرگ در شهرستان ساری ایجاد شده است و انسجام مدیریتی و نگاه تخصصی که وجود داشت، موجب شد تا شهر در راستای عمران و آبادی، گام های سریع تری بردارد.

وی، افزود: بنده تلاش کردم با نگاه تخصصی و بدون حاشیه به عنوان نماینده مردم در عرصه شورا حضور داشته باشم و فعالیت کنم و بخشی از نگاه را در دوره چهارم پیاده کردم. اما با توجه به امکانات محدود و مشکلات اقتصادی کشور و معضلات عمده شهرستان ساری نتوانستیم برخی خواسته ها و برنامه ها را در شهرستان ساری پیاده‌سازی کنیم.

داوطلب پنجمین دوره انتخابات شهر ساری، تصریح کرد: بنده با همان عهد و پیمان پیشین برای استمرار و آبادی دوباره در عرصه حاضر شدم و تلاش می‌کنم در این دوره نیز به نمایندگی از طرف مردم خدمت کنم.

جعفری، به نتیجه رسیدن مردم برای انتخاب افراد اصلح را امری مهم دانست و گفت: من دیکته نانوشته نیستم، غلط‌های احتمالی دیکته ی ما کاملا مشخص هست چرا که مردم در صحنه هستند و با آگاهی، افراد و خدمات انجام شده را رصد می‌کنند و با انتخاب نامزدهای اصلح، امید است موتور حرکت عمران و آبادی در شهرستان ساری رو به جلو حرکت کند.

وی، در پایان، بیان کرد: تبیین شاخص‌های درست به مردم برای انتخاب، لازم و ضروری است نگاه تخصص محور، دور از حاشیه و خدمتگزار، نیاز شهر است و باید تلاش کرد تا در دوره پنجم نگاه به سمت جلو باشد و انتخاب مردم به افراد متعهد، بدون حاشیه و کاردان در سرعت تحول شهری بسیار موثر است.


برای استمرار خدمات شورای چهارم دوباره در عرصه حاضر شدم

برای استمرار خدمات شورای چهارم دوباره در عرصه حاضر شدم

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : برای استمرار خدمات ش - سید محمد جعفری - شورای چهارم - داوطلب شورای پنجم -

نظر شما در مورد : برای استمرار خدمات شورای چهارم دوباره در عرصه حاضر شدم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها