مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 18445 -تاریخ انتشار : شنبه 05 فروردین 1396 -ساعت : 22:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
24 ساعت مانده به پایان مهلت ثبت نام انتخابات؛ 6 غایب بزرگ شهر ساری

در پایان ششمین روز؛

24 ساعت مانده به پایان مهلت ثبت نام انتخابات؛ 6 غایب بزرگ شهر ساری

اختصاصی مازندشورا: در حالی که طی چند روز گذشته در مرکز استان مازندران شخصیت‌های شاخصی همچون برخی از اعضای فعلی شورای شهر، علی حجازی شهردار سابق و همچنین چهره‌های مطرح اصلاح طلب وارد انتخابات شدند اما تاکنون هنوز برخی از نامزدهای احتمالی برای ثبت نام در فرمانداری حضور نیافتند

اختصاصی مازندشورا: ششمین روز از مهلت ثبت نام از داوطلبین شوراهای اسلامی شهر و روستا به پایان رسید و تنها یک روز دیگر برای ثبت نام زمان باقی مانده است. طبق گفته مسئولان زمان ثبت نام از داوطلبان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد ولی در روز آخر، تا ساعت 24 روز 6 فروردین امکان ثبت نام وجود دارد.

در حالی که طی چند روز گذشته در مرکز استان مازندران شخصیت‌های شاخصی همچون برخی از اعضای فعلی شورای شهر، علی حجازی شهردار سابق و همچنین چهره‌های مطرح اصلاح طلب وارد انتخابات شدند اما تاکنون هنوز برخی از نامزدهای احتمالی برای ثبت نام در فرمانداری حضور نیافتند.

از جمله این افراد شاخص می‌توان به مسعود پیری عضو فعلی شورای اسلامی شهر اشاره کرد که در شورای چهارم نزدیک ترین فرد به شهردار ساری بوده است. البته طبق شنیده‌ها، مسعود پیری به تهران کوچ خواهد کرد و مدیر دولت تدبیر و امید خواهد شد.

دکتر همت محمدنژاد که در انتخابات گذشته نیز ثبت نام کرده بود اما با وجود اقبال عمومی بالا تا پیش از زمان برگزاری انتخابات از صحنه رقابت‌های انتخاباتی انصراف داد، در حال حاضر نیز ثبت نام نکرده است. این در حالی است که از نظر افکار عمومی، محمدنژاد یکی از شانس‌های اول انتخابات پیش رو است.

از افراد مطرح دیگری که تاکنون ثبت نام ننموده است، اسفندیار عشوری است. تا پیش از این گمانه‌هایی مبنی احتمال حضور مستقیم وی در انتخابات ساری وجود داشت اما به نظر می‌آید بیشتر علاقه به لیدری یک جریان سیاسی در انتخابات شوراها را داشته باشد. شایان ذکر است که عشوری یکی از گزینه‌های مطرح برای ریاست ستاد حسن روحانی در مازندران نیز است که مشخص شدن این موضوع می‌تواند تاثیر مستقیم در حضور یا عدم حضور وی بگذارد.

حسین صالحی نیا فرزند عضو سابق شورای شهر چهارم ساری، یکی دیگر از افرادی است که تاکنون در انتخابات شورای ساری ثبت نام نکرده است. حسین صالحی نیا که از مدت‌ها پیش احتمال کاندیداتوری‌اش بر سر زبان‌ها بود، اکنون صحبت‌هایی مبنی بر احتمال عدم کاندیداتوری‌اش شنیده می شود. وی که با پشتوانه آرای پدری‌اش قصد داشت وارد عرصه انتخابات شود، اینک حضور وی در انتخابات در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

حامد بریمانی که در انتخابات چهار سال قبل با بیش از ده هزار رای یکی از شانس‌های ورود به شورا بود، در این دوره نیز یکی از کاندیداهای احتمالی بود که با ثبت نام در شورای شهر تهران حضورش در انتخابات ساری کاملا منتفی شده است.

یکی دیگر از غایب‌های انتخابات شورای شهر ساری تا به اینجا را باید عیسی بابایی مدیر موسسه کاسپین مازندران دانست. وی که اصالتا ساروی نیست، احتمال حضورش در شورای شهر ساری سر و صداهای زیادی به پا کرده است. همچنین مشکلاتی که اخیرا پیرامون صاحبان حساب این موسسه بوجود آمده است، احتمال عدم حضورش در انتخابات شوراها را تشدید کرده است.

باید منتظر ماند و دید در آخرین روز ثبت نام چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و آیا غایبان بزرگ انتخابات به عرصه انتخابات وارد خواهند شد یا خیر.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرمانداری ساری - انتخابات شوراها - همت محمدنژاد - عیسی بابایی - حامد بریمانی - مسعود پیری -

مطالب مرتبط با : 24 ساعت مانده به پایان مهلت ثبت نام انتخابات؛ 6 غایب بزرگ شهر ساری
نظر شما در مورد : 24 ساعت مانده به پایان مهلت ثبت نام انتخابات؛ 6 غایب بزرگ شهر ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*