24 ساعت مانده به پایان مهلت ثبت نام انتخابات؛ 6 غایب بزرگ شهر ساری

تاریخ انتشار : شنبه 05 فروردین 1396 - ساعت : 22:19

کد مطلب: 18445 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در پایان ششمین روز؛

24 ساعت مانده به پایان مهلت ثبت نام انتخابات؛ 6 غایب بزرگ شهر ساری

اختصاصی مازندشورا: در حالی که طی چند روز گذشته در مرکز استان مازندران شخصیت‌های شاخصی همچون برخی از اعضای فعلی شورای شهر، علی حجازی شهردار سابق و همچنین چهره‌های مطرح اصلاح طلب وارد انتخابات شدند اما تاکنون هنوز برخی از نامزدهای احتمالی برای ثبت نام در فرمانداری حضور نیافتند

اختصاصی مازندشورا: ششمین روز از مهلت ثبت نام از داوطلبین شوراهای اسلامی شهر و روستا به پایان رسید و تنها یک روز دیگر برای ثبت نام زمان باقی مانده است. طبق گفته مسئولان زمان ثبت نام از داوطلبان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد ولی در روز آخر، تا ساعت 24 روز 6 فروردین امکان ثبت نام وجود دارد.

در حالی که طی چند روز گذشته در مرکز استان مازندران شخصیت‌های شاخصی همچون برخی از اعضای فعلی شورای شهر، علی حجازی شهردار سابق و همچنین چهره‌های مطرح اصلاح طلب وارد انتخابات شدند اما تاکنون هنوز برخی از نامزدهای احتمالی برای ثبت نام در فرمانداری حضور نیافتند.

از جمله این افراد شاخص می‌توان به مسعود پیری عضو فعلی شورای اسلامی شهر اشاره کرد که در شورای چهارم نزدیک ترین فرد به شهردار ساری بوده است. البته طبق شنیده‌ها، مسعود پیری به تهران کوچ خواهد کرد و مدیر دولت تدبیر و امید خواهد شد.

دکتر همت محمدنژاد که در انتخابات گذشته نیز ثبت نام کرده بود اما با وجود اقبال عمومی بالا تا پیش از زمان برگزاری انتخابات از صحنه رقابت‌های انتخاباتی انصراف داد، در حال حاضر نیز ثبت نام نکرده است. این در حالی است که از نظر افکار عمومی، محمدنژاد یکی از شانس‌های اول انتخابات پیش رو است.

از افراد مطرح دیگری که تاکنون ثبت نام ننموده است، اسفندیار عشوری است. تا پیش از این گمانه‌هایی مبنی احتمال حضور مستقیم وی در انتخابات ساری وجود داشت اما به نظر می‌آید بیشتر علاقه به لیدری یک جریان سیاسی در انتخابات شوراها را داشته باشد. شایان ذکر است که عشوری یکی از گزینه‌های مطرح برای ریاست ستاد حسن روحانی در مازندران نیز است که مشخص شدن این موضوع می‌تواند تاثیر مستقیم در حضور یا عدم حضور وی بگذارد.

حسین صالحی نیا فرزند عضو سابق شورای شهر چهارم ساری، یکی دیگر از افرادی است که تاکنون در انتخابات شورای ساری ثبت نام نکرده است. حسین صالحی نیا که از مدت‌ها پیش احتمال کاندیداتوری‌اش بر سر زبان‌ها بود، اکنون صحبت‌هایی مبنی بر احتمال عدم کاندیداتوری‌اش شنیده می شود. وی که با پشتوانه آرای پدری‌اش قصد داشت وارد عرصه انتخابات شود، اینک حضور وی در انتخابات در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

حامد بریمانی که در انتخابات چهار سال قبل با بیش از ده هزار رای یکی از شانس‌های ورود به شورا بود، در این دوره نیز یکی از کاندیداهای احتمالی بود که با ثبت نام در شورای شهر تهران حضورش در انتخابات ساری کاملا منتفی شده است.

یکی دیگر از غایب‌های انتخابات شورای شهر ساری تا به اینجا را باید عیسی بابایی مدیر موسسه کاسپین مازندران دانست. وی که اصالتا ساروی نیست، احتمال حضورش در شورای شهر ساری سر و صداهای زیادی به پا کرده است. همچنین مشکلاتی که اخیرا پیرامون صاحبان حساب این موسسه بوجود آمده است، احتمال عدم حضورش در انتخابات شوراها را تشدید کرده است.

باید منتظر ماند و دید در آخرین روز ثبت نام چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و آیا غایبان بزرگ انتخابات به عرصه انتخابات وارد خواهند شد یا خیر.

نویسنده :

برچسب ها : #فرمانداری ساری #انتخابات شوراها #همت محمدنژاد #عیسی بابایی #حامد بریمانی #مسعود پیری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 24 ساعت مانده به پایان مهلت ثبت نام انتخابات؛ 6 غایب بزرگ شهر ساری

*

*


X https://sport45.site/