مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 18446 -تاریخ انتشار : شنبه 05 فروردین 1396 -ساعت : 22:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
امروز شهر ساری بیشتر از همیشه نیازمند خدمتگزار واقعی است

قاسم قاسمی پس از نام نویسی در گفت و گو با مازندشورا؛

امروز شهر ساری بیشتر از همیشه نیازمند خدمتگزار واقعی است

اختصاصی مازندشورا: قاسمی با بیان اینکه قطار توسعه شهری در مرکز استان، به حرکت درآمده است و در مسیر خود به نقطه‌ای رسیده که حداقل‌ انتظارات مردم محقق شده است، گفت: مطالبات مردم باید برای داشتن شهر آرمانی بیشتر و بهتر باشد و از کیفیت بالاتری برخوردار باشد

اختصاصی مازندشورا: قاسم قاسمی پس از نام نویسی درباره ی اهداف حضور خود در انتخابات پنجمین دوره شهورای شهر ساری، اظهار کرد: امروز ساری در نقطه‌ای قرار دارد که‌ انتخاب مردم نسبت به گذشته تاثیر مضاعفی در روند سازندگی شهر دارد.

وی، افزود: بنده از حضور و نام‌نویسی کاندیداها که اکنون به مرز 200 نفر نیز رسیده است ابراز خوشحالی می‌کنم.

داوطلب انتخابات پنجمین دوره شورای شهر ساری، تصریح کرد: همه ی مردم شهر، افرادی را دارند که دغدغه خدمت داشته باشند و امروز شهر ساری بیشتر از همیشه نیازمند خدمتگزار واقعی است.

قاسمی با بیان اینکه قطار توسعه شهری در مرکز استان، به حرکت درآمده است و در مسیر خود به نقطه‌ای رسیده که حداقل‌ انتظارات مردم محقق شده است، گفت: مطالبات مردم باید برای داشتن شهر آرمانی بیشتر و بهتر باشد و از کیفیت بالاتری برخوردار باشد.

وی، ادامه داد: پیام من به مردم شریف ساری این است که همچون همیشه هوشیارانه عمل کنند چرا که اگر انتخاب نادرست باشد تبعات آن برای همه مردم است. بنابراین بنده از مردم درخواست می‌کنم به تکلیف نخست خود (حضور در انتخابات)، عمل کنند و در امتداد آن به تکلیف دوم (انتخاب فرد اصلح) برای تداوم و سازندگی شهر توجه کنند.


امروز شهر ساری بیشتر از همیشه نیازمند خدمتگزار واقعی استلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قاسم قاسمی -

نظر شما در مورد : امروز شهر ساری بیشتر از همیشه نیازمند خدمتگزار واقعی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها