با کمک همه کسانی که دلشان هوای آفتاب کرده؛ ساری را شهری آرمانی می‌سازیم

تاریخ انتشار : شنبه 05 فروردین 1396 - ساعت : 23:00

کد مطلب: 18447 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آرمان قلی نژاد پاجی پس از ثبت نام در انتخابات:

با کمک همه کسانی که دلشان هوای آفتاب کرده؛ ساری را شهری آرمانی می‌سازیم

اختصاصی مازندشورا: دبیر حزب اعتدال و توسعه ساری، در پایان، اظهار کرد: مردم ساری با انتخاب افراد اصلح به توسعه ی شهرستان ساری کمک می‌کنند و همه ما در کنار هم تلاش می‌کنیم آفتاب هم دلی بر شهر بتابد و با کمک همه کسانی که دلشان هوای آفتاب کرده است، ساری را شهری آرمانی بسازیم

اختصاصی مازندشورا: آرمان قلی نژاد پاجی، پس از نام نویسی در گفت و گو با خبرنگار مستقر مازندشورا در فرمانداری ساری، اظهار کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی مانند نهالی بود که‌ بعد از 37 سال زحمات توسط مسئولان و دلسوزان نظام، تبدیل به درخت تنومند شده است و این مسیر باید همچنان ادامه پیدا کند.

وی، افزود: اگر در شهر ساری کارهایی که انجام شده را به حرکت یک قطار تشبیه کنیم، مشاهده می‌کنیم هر کس در هر دوره‌ای که وارد این قطار برای ادای مسئولیت شد، اقداماتی را انجام داده است و باید تلاش شود این قطار همچنان با سرعت به مسیر خود ادامه دهد.

دبیر حزب اعتدال و توسعه ساری، تصریح کرد: تاکنون در شهر کارهای خوبی انجام شده و توسعه ی شهر باید با همین روند ادامه پیدا کند. قلی نژاد، تاکید کرد: هدف ما ادامه راهی است که تا به حال به درستی طی شده است.

داوطلب پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ساری، درباره تعدد نامزدها و حضور چهره های مطرح شهر در انتخابات، بیان کرد: تعداد و آمار بالای کاندیدا موجب خرسندی است و این نشان می دهد، همه ی شرکت‌کنندگان دوست دارند شهر را به سمت تعالی پیش ببرند.

وی، افزود: بنده از حضور هم نسلان خود ابراز خوشحالی می‌کنم و این را به فال نیک می‌گیرم. چرا که مقام معظم رهبری همواره به اصل انتخابات و حضور در صحنه تأکید کردند و انتظار می‌رود انتخابات پیش‌رو با حضور حداکثری برگزار شود.

دبیر حزب اعتدال و توسعه ساری، در پایان، اظهار کرد: مردم ساری با انتخاب افراد اصلح به توسعه ی شهرستان ساری کمک می‌کنند و همه ما در کنار هم  تلاش می‌کنیم آفتاب هم دلی بر شهر بتابد و با کمک همه کسانی که دلشان هوای آفتاب کرده است، ساری را شهری آرمانی بسازیم.

نویسنده :

برچسب ها : #آرمان قلی نژاد #آرمان قلی نژاد پاجی #اعتدال و توسعه


با کمک همه کسانی که دلشان هوای آفتاب کرده؛ ساری را شهری آرمانی می‌سازیم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : با کمک همه کسانی که دلشان هوای آفتاب کرده؛ ساری را شهری آرمانی می‌سازیم

*

*


X https://sport45.site/