مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 18458 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 فروردین 1396 -ساعت : 09:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
«تغییر در شورا، اصلاحات در شهرداری»/ نقیبی، بی حاشیه اما با قدرت آمد

فرامرز نقیبی پس از نام نویسی در گفت و گو با مازندشورا خواستار شد؛

«تغییر در شورا، اصلاحات در شهرداری»/ نقیبی، بی حاشیه اما با قدرت آمد

اختصاصی مازندشورا: نقیبی بیان کرد: نظر بنده این است که شورای ساری نیاز به تغییر دارد و انتظار می رود به عنوان مرکز استان شورای قوی تر و کارآمدتری داشته باشیم. ضمن اینکه اعتقاد دارم مجموعه شهرداری نیز نیازمند اصلاحات است

اختصاصی مازندشورا- مجید ساجدی فر: ساروی ها او را به «مهندس نقیبی» یا «عمو فرامرز» می شناسند. مردی که همواره لبخندی بر لب دارد و با حس شوخ طبعی‌اش، احساس برخورد با یک سیاستمدار را به مخاطب القا نمی کند. در بین مردم شهر به خوش نامی و دستگیری مشهور است. چهره ای دلنشین و شخصیتی کاریزماتیک دارد که در همان برخورد اول، مخاطب را به خود جذب می کند. به گونه ای که کمتر کسی را می توان یافت حتی دقایقی کوتاه با او همکلام و همنشین شده باشد و تحت تاثیر قرار نگیرد. از معدود اعضای شورای شهر است که در کسب محبوبیت و جذب آرای مردمی، سیر صعودی داشته و پس از کسب رتبه پنجمی دور اول حضور خود در انتخابات شورا، توانست به رتبه نخست این انتخابات در دور دوم حضورش دست یابد.

در شورا به عنوان یکی از تاثیرگذارترین افراد (4 سال به عنوان رئیس شورا، 3 سال نائب رئیس شورای استان و 3 سال هم به عنوان رئیس شورای استان) فعالیت کرده و همدلی، اتحاد، یکپارچگی و توسعه ی متوازن ساری از جمله کلیدواژهای پرتکرار نقیبی در اظهارنظرها و مصاحبه های مختلف است که همواره مورد استقبال گروه های مختلف شهری به ویژه مردم ساری بوده است.

وی، در ادامه پس از کسب تجارب کافی و پختگی لازم در پارلمان شهری، به فکر خدمت به مردم در پارلمانی بزرگتر افتاد و با نزدیکی انتخابات مجلس، از سمت خود استعفا داد و وارد عرصه رقابت‌ دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد اما در نهایت نتوانست علیرغم استقبال اقشار مناطق شهرستان های ساری و میاندورود، از فیلتر شورای نگهبان عبور کند. با این همه با کمال تواضع، به نظر شورای نگهبان احترام گذاشت و در گفتگوی نوروزی خود با سایت مازندمجلس در این باره گفت: «باور کنید از شورای نگهبان جز صداقت و پاکی ندیدم چون اعضای آن واقعا انسان‌های بزرگ و وارسته‌ای هستند و ردصلاحیت من، پرونده‌سازی برخی دوستانی بوده که در هنگام رقابت، رفاقت را فراموش کرده‌اند». وی در همان گفتگو اعلام کرده بود که در انتخابات شورای پنجم به عنوان کاندیدا شرکت می کند. اگرچه در ادامه ترجیح داده بود میدان را برای کار و خدمت جوانان جویای نام و تحصیل کرده ای امثال عابدین نقیبی خالی کند اما در خواست های اقشار مختلف مردمی و گروه های شهری، حساسیت موضوع مدیریت مرکز استان و فضای تقریبا مسموم ساری که می رفت حاشیه ساز و زیانبار گردد، موجب شد تا وی باز هم احساس تکلیف کند و برای جلوگیری از بحران های احتمالی، به عنوان شانس نخست انتخابات ساری، شخصا وارد کارزار انتخاباتی شود.

بنابراین در صبح بارانی پنجمین روز نام نویسی انتخابات پنجمین دوره شورای ساری، بدون هیاهوهای معمول، به اتفاق دو خواهرزاده اش و یکی دو تن از بستگان به فرمانداری ساری آمد و رسما به عنوان یکی از داوطلبان انتخابات شورای مرکز استان نام نویسی کرد.

فرامرز نقیبی پس از ثبت نام در گفت و گو با خبرنگار مازندشورا مستقر در فرمانداری ساری، اظهار کرد: با توجه به تجربه 9 ساله ام در شورای شهر ساری و شورای استان، احساس کردم که یکبار دیگر می توانم به مجموعه مدیریت شهری ساری کمک کنم تا هم روند سازندگی را ادامه دهیم و هم به ساماندهی امور شهری بپردازیم.

وی، با بیان اینکه خوشبختانه داوطلبان خوبی از باتجربه ها و نیروهای جوان در انتخابات این دوره اعلام حضور کردند، افزود: امیدواریم با تلفیق تجربه و نیروی جوانی، شورایی کارآمد و در شان مرکز استان، البته با هوشیاری بالای مردم ساری داشته باشیم. و شاهد اتفاقات و خدمات بهتری باشیم.

داوطلب پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ساری، تصریح کرد: اگرچه شورای فعلی اعضای خوب و خدومی دارد اما نظر بنده این است که شورای ساری نیاز به تغییر دارد و انتظار می رود به عنوان مرکز استان شورای قوی تر و کارآمدتری داشته باشیم. ضمن اینکه اعتقاد دارم مجموعه شهرداری نیز نیازمند اصلاحات است تا در نهایت روند توسعه ی شهر، منجر شود.

نقیبی، با بیان اینکه کوچکتر از آن هستم که پیامی برای مردم شریف و فهیم ساری داشته باشم، گفت: خواهشم از شهروندان ساروی این است که در انتخاب خود نهایت دقت را اعمال کنند و با شناخت کافی از توانایی ها و ظرفیت های کاندیداها، زمام 4 ساله ی شهر را به آن ها بسپارند.

عضو سابق شورای شهر ساری، ادامه داد: اگرچه همه نامزدها توانمندی هایی دارند و با هدف خدمت آمدند ولی نیاز است افراد با توانمندی های بالاتر جهت توسعه شهر انتخاب شوند.

وی، با بیان اینکه رسانه ها به سبب وظیفه خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی، مسئولیت سنگین تری نسبت به مردم دارند، افزود: رسانه ها معیارهای اعضای شورای مفید و کارآمد را به مردم معرفی کنند تا بهترین ها به این پارلمان محلی راه یابند.  

نقیبی، در پایان اعلام کرد: مردم تصمیم گیرنده نهایی هستند و همانطور که امام راحل فرمودند «میزان رای ملت است» و در نهایت، چه انتخاب شوم چه نشوم به منتخبین مردم احترام می گذارم و در راستای همدلی و اتفاق نظر میدران شهری تلاش می کنم.  


«تغییر در شورا، اصلاحات در شهرداری»/ نقیبی، بی حاشیه اما با قدرت آمد

«تغییر در شورا، اصلاحات در شهرداری»/ نقیبی، بی حاشیه اما با قدرت آمد

«تغییر در شورا، اصلاحات در شهرداری»/ نقیبی، بی حاشیه اما با قدرت آمد

«تغییر در شورا، اصلاحات در شهرداری»/ نقیبی، بی حاشیه اما با قدرت آمد

«تغییر در شورا، اصلاحات در شهرداری»/ نقیبی، بی حاشیه اما با قدرت آمد

«تغییر در شورا، اصلاحات در شهرداری»/ نقیبی، بی حاشیه اما با قدرت آمد

«تغییر در شورا، اصلاحات در شهرداری»/ نقیبی، بی حاشیه اما با قدرت آمد

«تغییر در شورا، اصلاحات در شهرداری»/ نقیبی، بی حاشیه اما با قدرت آمد

نویسنده :
منبع : تصاویر از محسن هدایتی(خزرنما)


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرمرز نقیبی - داوطلب انتخابات پنجم - عضو سابق شورای ساری - تغییر در شورا اصلاحا -

مطالب مرتبط با : «تغییر در شورا، اصلاحات در شهرداری»/ نقیبی، بی حاشیه اما با قدرت آمد
نظر شما در مورد : «تغییر در شورا، اصلاحات در شهرداری»/ نقیبی، بی حاشیه اما با قدرت آمد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*