مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 18541 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 فروردین 1396 -ساعت : 19:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دکتر همت محمد نژاد با نام نویسی در انتخابات شورای شهر ساری سوگند خورد که... + ویدئو

ببینید؛

دکتر همت محمد نژاد با نام نویسی در انتخابات شورای شهر ساری سوگند خورد که... + ویدئو

اختصاصی مازندشورا: همت محمد‌نژاد در آخرین روز ثبت نام به اتفاق جمعی از اساتید و اصناف و ورزشکاران، با حضور در فرمانداری شهرستان ساری به جمع داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ساری پیوست و گفت: احساس می‌شود مردم ساری به حق واقعی خود نرسیده‌اند و شهرستان ساری از معدود مراکزاستانی است که با توجه به ظرفیت‎هایی که دارد از جایگاه واقعی خود مغفول مانده و به توسعه مورد انتظار نرسیده است

اختصاصی مازندشورا: دکتر همت محمدنژاد، از چهره های علمی و دانشگاهی مرکز استان است که در راستای بهبود وضعیت ساری پای در عرصه انتخابات شورای ساری نهاد. وی به حضور نخبگان و استفاده از دانش آنها به عنوان مشاوران مدیریت شهری اعتقاد دارد و آن را گامی موثر در شناسایی کاستی ها و توسعه ی شهر می داند.

محمدنژاد، بسیاری از ضعف ها و معضلات شهر را عدم اطلاع رسانی و ناآگاهی کافی می داند و معتقد است تنها راه و زودبازده ترین راه خروج از وضعیت فعلی شهر «آموزش صحیح مجموعه مدیریت شهری و شهروندان از حقوق و وظایف خود» می داند و می گوید: «ژاپن پیشرفت کشور خود را مدیون آموزش است و نیاز است هرچه زودتر به این عرصه ورود پیدا کنیم».

وی علاوه بر وجهه ی دانشگاهی (عضو هئیت علمی و رئیس انجمن نخبگان شهرستان ساری)، در میان گروه های مختلف مردمی نیز چهره ای نام آشنا و مورد وثوق است و به صداقت، پاکدستی، مردمی بودن، مسئولیت پذیری و خدمت صادقانه شهرت دارد.

محمدنژاد از نامزدهای مطرح پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ساری است و از حمایت گسترده فرهنگیان، ورزشکاران، اصناف، بازاریان و توده های مختلف مردمی برخوردار است.

همت محمد‌نژاد در آخرین روز ثبت نام به اتفاق جمعی از اساتید و اصناف و ورزشکاران، با حضور در فرمانداری شهرستان ساری به جمع داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ساری پیوست و پس از نان نویسی در گفت‌و گو با خبرنگار مازندشورا ضمن عرض تبریک به مناسبت عید نووز هدف خود از حضور در انتخابات را خدمت به مردم شهر خود دانست و گفت: احساس می‌شود مردم ساری به حق واقعی خود نرسیده‌اند و شهرستان ساری از معدود مراکزاستانی است که با توجه به ظرفیت‎هایی که دارد از جایگاه واقعی خود مغفول مانده و به توسعه مورد انتظار نرسیده است.

وی افزود: باید تلاش کرد تا این شهر به حق واقعی خود برسد و تبدیل به شهری توسعه یافته شود.

داوطلب انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای ساری، با بیان اینکه نوکری مردم افتخار من است، گفت: بنده با این رویکرد وارد عرصه شدم و تمام تلاشم علاوه بر اعتلا و توسعه شهرستان ساری ایجاد شغل برای جوانان و جلوگیری از فقر است.

محمدنژاد، خطاب به شهروندان ساروی، بیان کرد: انتظار می رود انتخابی درست همراه با دقت و آگاهی داشته باشند تا با انتخاب افراد متعهد و متخصص در روند توسعه شهری موثر باشند.
وی، استقبال داوطلبان این دوره را بسیار پرشور و با کیفیت عنوان کرد و گفت: در این دوره افراد متخصص‌تری نسبت به چهار دوره قبل در صحنه حاضر شدند.

داوطلب انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای ساری، با تاکید بر انتخاب آگاهانه افراد اصلح توسط مردم، افزود: با انتخاب درست می‌توان گام های بزرگی برای پیشرفت شهر برداشت.

محمدنژاد، در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای همه شهروندان گفت: همه همشهریان عضو را عضو خانواده‌ام می دانم و برایم عزیز هستند و برای همه آرزوی به‌روزی دارم.

لازم به ذکر است دکتر محمد نژاد پس از ثبت نام با حضور در گلزار شهدای گمنام، سوگند یاد کرد که در صورت پیروزی جز به خدمت به مردم و سازندگی شهر نیندیشد. مشروح این سوگند نامه را ببینید.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همت محمدنژاد - دکتر محمدنژاد - سوگند محمدنژاد -

نظر شما در مورد : دکتر همت محمد نژاد با نام نویسی در انتخابات شورای شهر ساری سوگند خورد که... + ویدئو

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*