مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1858 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 دی 1392 -ساعت : 20:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

‌سرمایه‌گذاران فنلاندی ‌اتوبان تهران ـ شمال را تکمیل می‌کنند

مازند شورا: مسئول هماهنگی سرمایه‌گذاران فنلاندی گفت: در صورت فراهم شدن شرایط مناسب از سوی مسئولان مازندران، اتوبان تهران ـ شمال توسط سرمایه‌گذاران فنلاندی تکمیل می‌شود.


مازند شورا: مصطفی خوش احوال در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل افزود: با توجه به تبلیغات منفی کشورهای غربی نسبت به ایران که این کشور را ناامن جلوه دادند حدود 6 ماه تلاش‌های گسترده‌ای انجام شده تا این سرمایه‌گذاران وارد ایران شوند.

وی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران فنلاند یکی از بزرگ‌ترین بانکداران این کشور هستند، اظهار داشت: در صورت فراهم شدن شرایط مناسب سرمایه‌گذاری از سوی مسئولان مازندران، سرمایه‌گذاران فنلاند تا 100 میلیارد یورو در مازندران سرمایه‌گذاری می‌کنند.

خوش احوال با بیان اینکه سرمایه‌گذاران فنلاند به محض ورود به مازندران با استاندار مازندران دیدار کردند، بیان داشت: با توجه به دیدگاه مثبت و رویکرد حمایتی استاندار مازندران از سرمایه‌گذاران فنلاندی، سرمایه‌گذاران فنلاند موافقت اولیه خود را برای احداث اتوبان تهران ـ شمال، بزرگراه، ریل راه آهن، احداث بیمارستان نیکان بابل و فرودگاه احمدکلا بابلسر اعلام کردندلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بزرگراه تهران شمال - اتوبان - سرمایه گذار - فنلاند - حمل و نقل - -

نظر شما در مورد : ‌سرمایه‌گذاران فنلاندی ‌اتوبان تهران ـ شمال را تکمیل می‌کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها