مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1864 -تاریخ انتشار : شنبه 21 دی 1392 -ساعت : 19:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حکم استاندار مازندران به شهردار بهشهر ابلاغ شد

مازند شورا: حکم شهردار بهشهر رسما از سوی استاندار مازندران ‌ابلاغ شد.

مازند شورا: بعد از ظهر امروز و با حضور معاون عمرانی استاندار مازندران، امام جمعه، نماینده، فرماندار و اعضای شوراهای اسلامی و مسئولان این شهرستان، مراسم رسمی تودیع و معارفه شهرداران جدید و قدیم بهشهر، برگزار شد.

در این برنامه که با غیبت قاسم جعفری شهردار سابق بهشهر همراه بود حکم ربیع فلاح‌جلودار استاندار مازندران به حمید آزموده شهردار جدید بهشهر، ابلاغ شد تا وی رسماً تا پایان دوره چهارم شوراهای اسلامی در این سمت بماند.

این مراسم بیش‌تر حول کارخانه کمپوست شرق مازندران در بهشهر می‌چرخید به‌طوری که سخنرانان مراسم از آن به‌عنوان مهم‌ترین دغدغه این شهرستان یاد کردند.

احمدعلی مقیمی نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که عقب‌افتادگی زیادی داریم و نگاه ویژه ما در حوزه کمپوست است، اظهار داشت: سعی داریم به این مشکل 45-40 ساله مردم بهشهر تا پایان سال پایان دهیم.

وی دیگر مشکل بهشهر را آب‌های سطحی آن عنوان و تصریح کرد: در مواقع بارندگی، تقریباً 40 سانتی‌متر آب در زیرزمین خانه‌های پایین‌دست شهرستان جمع می‌شود.

محمدتقی نورزاد فرماندار بهشهر نیز با تکرار این مشکلات از وجود 70 درصد جمعیت بهشهر در مناطق شهری گفت و بر این‌که کارها باید به رای و اراده مردم باشد، تاکید کرد.

‌معاون عمرانی استاندار مازندران نیز دغدغه اصلی بهشهر را بحث کارخانه کمپوست عنوان و با اشاره به پیشرفت مناسب آن از اعضای شورای اسلامی بهشهر خواست تا خرید دستگاه «ویندرو» یا « ترن‌تاپ» را هر چه زودتر به نتیجه برسانند.

علی نبیان‌گریزی به مشکل تجمع آب‌های سطحی بهشهر زد و بیان داشت: این مشکل باید با یک راهکار به حداقل برسد و این پیگیری را فرماندار باید انجام دهد.

وی در پایان گفت: همدلی، هم‌فکری و هم‌افزایی اعضای شورای اسلامی به اعتلای شهرستان، می‌انجامد./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهشهر - شهردار - معارفه - آزموده - نبیان - مقیمی - -

نظر شما در مورد : حکم استاندار مازندران به شهردار بهشهر ابلاغ شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها