مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1871 -تاریخ انتشار : جمعه 20 دی 1392 -ساعت : 08:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عشوری شهردار تنکابن شد

مازند شورا: در مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستان با تقدیر از خدمات سه سال احمد خوش‌قلب شهردار سابق تنکابن، عقیل عشوری به ‌عنوان شهردار جدید تنکابن معرفی شد.

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهر تنکابن در این مراسم گفت: وظیفه ذاتی همه ماست تا از خدمات ارزنده مسئولان خدوم تقدیر شود زیرا تشکر از مخلوق تشکر از خالق است.

تقی پزشکی اظهار داشت: شورای اسلامی دوره چهارم با توجه به شرایط موجود به این نتیجه رسید تا برای تغییر در نحوه خدمات و اقدامات سازنده درون شهر مدیر دیگری را به عنوان شهردار برگزیند و این یک حق قانونی است.

وی تصریح کرد: این تغییر دلیلی بر کوتاهی و ضعف شهردار قبل نیست اما به هر شکل در  جلساتی که داشتیم، عقیل عشوری  که دارای سوابق خوب خدمتی در شهرداری تنکابن بوده است و مدتی نیز شهردار کلارآباد بود به عنوان شهردار جدید انتخاب شد.

پزشکی افزود: دیدگاه شورای اسلامی شهر در دوره چهارم، کار بدون حاشیه و هیاهو و تعامل سازنده با مدیران استان و شهرستانی در راه خدمت رسانی بیشتر به شهر و شهروندان است.

این مسئول فقدان امکانات زیر ساختی، پروژه‌های نیمه‌کاره، ‌بیکاری، گرانی، ترافیک شهری و معضل پسماندها را از جمله دغدغه‌های مهم مردم شهر و شورای اسلامی تنکابن عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد با هم‌افزایی و همدلی و تلاش مضاعف مشکلات موجود برطرف شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تنکابن گفت: هر یک از ما مسئولان و یا نمایندگان مردم شاید دیدگاه‌هایی متفاوت نسبت به یکدیگر داشته باشیم اما درحوزه مسئولیت‌هایمان باید خدمت به مردم و تلاش برای حل  مشکلات کشور و شهرهایمان را سرلوحه کارمان قرار دهیم و دور از هرگونه افراط و تفریط برای پیشبرد اهداف نظام و توسعه کشور گام برداریم.

وی با تقدیر از زحمات سه ساله احمد خوش‌قلب شهردار سابق خطاب شهردار جدید افزود: انتظار ما از شما این است علاوه بر اخلاق و تدین، مردم‌داری و تعهد به قانون و اقدام برای حل مشکلات شهری و در اولویت نخست مردم در کنار توسعه شهری باید کار فرهنگی را مهم بدانید و در این مقوله نیز کار کنید.

شهرداری جدید تنکابن نیز در این مراسم با تاکید بر اینکه عمل به قانون و خدمت به مردم سرلوحه کار او در مدیریت شهری تنکابن است گفت: برنامه‌ها شهرداری برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان و توسعه شهر بر پایه رعایت اصول اخلاق و حفظ  کرامت شهروندان و همکاران، اقدام بر پایه کار کارشناسی و محکم کاری، مسئولیت‌پذیری، فراهم کردن فرصت‌های برابر برای همه، تعامل گسترده با بخش خصوصی جهت کمک به رشد و توسعه شهری، حفظ شأن و منزلت شورا توام با ارتباط نزدیک و صمیمی، پاسخگویی، استفاده حداکثری از ظرفیت‌های شهر به‌ویژه نیروی انسانی موجود و متخصصان و مشاوران کار آزموده و ارتقاء سطح دانش مدیریت شهری، و ارتباط صمیمی با شهروندان است.

عقیل عشوری افزود: اعتقاد راسخ دارم با کار میدانی و حضور در عرصه‌های گوناگون کاری به پیشبرد برنامه‌های شهرداری کمک شایانی می‌شود و علاوه بر این تلاش خواهم کرد با ایجاد ارتباط سالم و نزدیک با ادارات، نهادهای مختلف و مسئولان بالادستی برای حل مشکلات شهر حل شود و در این راه با کمک شورا  پیگیر آن هستیم.

شهردار تنکابن گفت: با توجه به اینکه تنکابن گردشگری است و در کشور شناخته شده است برای حل مشکلات عدیده آن نیازمند مساعدت و تعامل گسترده با مسئولان به‌ویژه شهرستانی، استانی و کشوری هستیم و از ایشان می‌خواهیم ما را در این راه یاری کنند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تنکابن - شهردار - عشوری - عقیل عشوری - -

مطالب مرتبط با : عشوری شهردار تنکابن شد
نظر شما در مورد : عشوری شهردار تنکابن شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها