مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1873 -تاریخ انتشار : جمعه 20 دی 1392 -ساعت : 08:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بودجه شهرداریهای مازندران به 500 میلیارد تومان رسید

نبیان خبر داد؛

بودجه شهرداریهای مازندران به 500 میلیارد تومان رسید

مازند شورا: معاون امور عمرانی استاندار مازندران کل بودجه شهرداریهای استان را در سال جاری 500 میلیارد تومان اعلام کرد.

مازند شورا: علی نبیان عصر چهارشنبه در مراسم معارفه شهردار خرم آباد تنکابن افزود: از این میزان یک میلیارد و 315 میلیون تومان مختص به خرم آباد است.

وی اظهار داشت: میزان بودجه شهرداریهای استان در سال قبل 377 میلیارد تومان بود که از این میزان سهم شهرداری خرم آباد 1.1 میلیارد تومان بوده است.

وی عنوان کرد: با اینکه درآمد شهرداریهای استان مطابق نیازهای شهروندان استان افزایش یافته است اما سهم شهر خرم آباد از این افزایش درآمد ناچیز بوده است.

نبیان با اشاره به تحقق حماسه سیاسی در 24 خردادماه افزود: حماسه اقتصادی همان امری است که باید با تلاش و همت مسئولان و یاری مردم محقق شود.

معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت: اگر مردم مشاهده کننده که مسئولان و منتخبان آنها در مسیر تحقق نیازهایشان حرکت و تلاش می کنند، مطمئنان لبخند رضایت و امیدواری بر لبانشان نقش خواهد بست.

وی افزود: مازندران کلانشهری از رامسر تا گلوگاه است که تنها در سایه تعامل و همدلی یکایک مردم می تواند جایگاه با ارزش خود را دست یابد.

در این مراسم از زحمات جعفرپور شهردار خرم آباد وتلاش منصور کیا سرپرست شهردرای تقدیر و مظاهر معافی به عنوان شهردار خرم آباد معرفی شد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - مازندران - بودجه - نبیان - -

نظر شما در مورد : بودجه شهرداریهای مازندران به 500 میلیارد تومان رسید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها