مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1878 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 دی 1392 -ساعت : 14:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طراحی برنامه‌های وی‍ژه بانوان توسط شهرداری ساری

مازند شورا: شهردار ساری با بیان اینکه امور بانوان و خانواده شهرداری ساری طرح‌های خوبی در حوزه زنان برنامه‌ریزی کرده است، گفت: شهرداری ساری با مشارکت امور بانوان استانداری مازندران برنامه‌های بزرگی را برای آینده طراحی کرده است.

مازند شورا: عبوری ظهر امروز در مراسم صبح شعر بانوی صبر و صلابت، حضرت زینب (س) بزرگ‌ترین رسانه تاریخ، در سالن اجتماعات حوزه هنری مازندران، اظهار داشت: به حوزه فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری ظرفیت خوبی اضافه شده است.

وی با بیان اینکه امور بانوان و خانواده شهرداری ساری طرح‌های خوبی در حوزه زنان برنامه‌ریزی کرده است، گفت: مرکز امور بانوان شهرداری ساری با مشارکت امور بانوان استانداری مازندران برنامه‌های بزرگی را برای آینده طراحی کرده‌اند.

عبوری با اشاره به اینکه این برنامه به همت مرکز رسانه شهرداری ساری برگزار می‌شود، تصریح کرد: در همه ایام باید بزرگداشت شیرزنان و شیرمردان واقعه عاشورا را گرامی بداریم.

وی با بیان اینکه از حضرت زینب(س) به عنوان بزرگ‌ترین رسانه تاریخ یاد می‌کنیم، افزود: نقش حضرت زینب(س) در زنده نگه داشتن حماسه عاشورا، باید برای ما تبیین شود.

عبوری با اشاره به اینکه برگزاری برنامه‌های فرهنگی یکی از روش‌های زنده نگه داشتن حماسه‌سازان عاشورا است، تصریح کرد: برنامه‌ها باید به گونه‌ای باشد که به جذب اقشار مختلف جامعه و به‌ویژه جوانان منجر شود.

رئیس دانشگاه فرهنگیان مازندران نیز در این نشست اظهار داشت: عظمت حضرت زینب(س) به واسطه نسبت‌های آن حضرت نیست.

آرزو ولی‌پور با اشاره به اینکه رهبری در کتاب انسان 250 ساله به سابقه سیاسی و مبارزاتی ائمه پرداخته‌اند، یادآور شد: ایشان به دو علت حضرت زینب را رسانه تاریخ می‌دانند.

وی یادآور شد: موقعیت‌هایی که حضرت در آنها قرار گرفت و دوم انتخاب و تصمیم‌هایی که در هر یک از این موقعیت‌ها اتخاذ کرد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهردار - ساری - عبوری - بانوان - -

نظر شما در مورد : طراحی برنامه‌های وی‍ژه بانوان توسط شهرداری ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*