مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1878 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 دی 1392 -ساعت : 14:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طراحی برنامه‌های وی‍ژه بانوان توسط شهرداری ساری

مازند شورا: شهردار ساری با بیان اینکه امور بانوان و خانواده شهرداری ساری طرح‌های خوبی در حوزه زنان برنامه‌ریزی کرده است، گفت: شهرداری ساری با مشارکت امور بانوان استانداری مازندران برنامه‌های بزرگی را برای آینده طراحی کرده است.

مازند شورا: عبوری ظهر امروز در مراسم صبح شعر بانوی صبر و صلابت، حضرت زینب (س) بزرگ‌ترین رسانه تاریخ، در سالن اجتماعات حوزه هنری مازندران، اظهار داشت: به حوزه فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری ظرفیت خوبی اضافه شده است.

وی با بیان اینکه امور بانوان و خانواده شهرداری ساری طرح‌های خوبی در حوزه زنان برنامه‌ریزی کرده است، گفت: مرکز امور بانوان شهرداری ساری با مشارکت امور بانوان استانداری مازندران برنامه‌های بزرگی را برای آینده طراحی کرده‌اند.

عبوری با اشاره به اینکه این برنامه به همت مرکز رسانه شهرداری ساری برگزار می‌شود، تصریح کرد: در همه ایام باید بزرگداشت شیرزنان و شیرمردان واقعه عاشورا را گرامی بداریم.

وی با بیان اینکه از حضرت زینب(س) به عنوان بزرگ‌ترین رسانه تاریخ یاد می‌کنیم، افزود: نقش حضرت زینب(س) در زنده نگه داشتن حماسه عاشورا، باید برای ما تبیین شود.

عبوری با اشاره به اینکه برگزاری برنامه‌های فرهنگی یکی از روش‌های زنده نگه داشتن حماسه‌سازان عاشورا است، تصریح کرد: برنامه‌ها باید به گونه‌ای باشد که به جذب اقشار مختلف جامعه و به‌ویژه جوانان منجر شود.

رئیس دانشگاه فرهنگیان مازندران نیز در این نشست اظهار داشت: عظمت حضرت زینب(س) به واسطه نسبت‌های آن حضرت نیست.

آرزو ولی‌پور با اشاره به اینکه رهبری در کتاب انسان 250 ساله به سابقه سیاسی و مبارزاتی ائمه پرداخته‌اند، یادآور شد: ایشان به دو علت حضرت زینب را رسانه تاریخ می‌دانند.

وی یادآور شد: موقعیت‌هایی که حضرت در آنها قرار گرفت و دوم انتخاب و تصمیم‌هایی که در هر یک از این موقعیت‌ها اتخاذ کرد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهردار - ساری - عبوری - بانوان - -

نظر شما در مورد : طراحی برنامه‌های وی‍ژه بانوان توسط شهرداری ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها