مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1884 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 دی 1392 -ساعت : 09:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اظهار نظر جالب یك عضو سابق شورای شهر در ابتدا و انتهای دوره سوم

آیا تعداد مدیران سالم شهرداری به تعداد انگشتان دو دست می رسد؟

اظهار نظر جالب یك عضو سابق شورای شهر در ابتدا و انتهای دوره سوم

مازند شورا: با مدیریت شما وضعیت كنونی شهرداری به گونه ای شده كه انواع نورچشمی های مدیران كنونی استان، شهرستان و اعضای شورای شهر را جذب شهرداری نمودید و اگر ما بتوانیم به تعداد انگشتان دو دست مدیران سالمی كه مشكلات اخلاقی و مالی نداشته باشند، پیدا كنیم هنر كرده ایم!

مازند شورا: یك عضو شورای شهر در یكی از شهرهای مازندران در گفتگویی با نگارنده این گزارش عنوان داشت: بنده در مراسم معارفه شهردار در دوره سوم شورای شهر به شهردار جدید  گفتم: وضعیت شهرداری مطلوب است تنها چند نفر كه به تعداد انگشتان دو دست هم نمی رسند اهل سوء استفاده هستند و اگر بتوانی آنها را اصلاح كنی، خوب مدیریت می‌كنید.

همین عضو شورای شهر پس از 5 سال خطاب به همین شهردار گفت: با مدیریت شما وضعیت كنونی شهرداری به گونه ای شده كه انواع نورچشمی های مدیران كنونی استان، شهرستان و اعضای شورای شهر را جذب شهرداری نمودید و اگر ما بتوانیم به تعداد انگشتان دو دست مدیران سالمی كه مشكلات اخلاقی و مالی نداشته باشند، پیدا كنیم هنر كرده ایم!

شما چه بلایی بر سر شهرداری آورده اید كه هیچ امیدی به نجات شهرداری از وجود این نورچشمی ها نمی باشد. همین عضو شورای شهر هرگاه به بنده می رسید عنوان می داشت: آقای وفایی نژاد این همه نقد، انتقاد و اعتراض را به قلم در نیاورید می دانیم مسائل مربوط به شهرداری و شوراها را می دانید، قرار نیست هرچه می دانید و در بیان خود شجاعت دارید در افكار عمومی منعكس و به خورد مردم دهید همین قدر كه ما می دانیم و ناراحتی می كنیم كافی است شما لازم نیست این ها را بنویسید و مردم  شكنجه شوند!

بنده نیز به ایشان قول دادم تا زمانی كه او عضو شورای شهر است به هیچ عنوان این موضوع را ننویسم بر همین اساس تا به امروز این مطالب را عنوان و از هیچ یك از شهرداری های مازندران نامی را مطرح نكردم. به هر حال امید است كه در پایان شورای چهارم شهرهای مازندران دیگر اینگونه سوژه های خبری نداشته باشیم./ شعبان وفایی نژاد

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای شهر - شهرداری - مازندران - ساری - نورچشمی - مدیران فاسد - رانت - فساد مالی - -

نظر شما در مورد : اظهار نظر جالب یك عضو سابق شورای شهر در ابتدا و انتهای دوره سوم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها