مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 18848 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 فروردین 1396 -ساعت : 09:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شوراها 3 برابر بودجه مازندران را در اختیار دارند

استاندار مازندران:

شوراها 3 برابر بودجه مازندران را در اختیار دارند

مازندشورا: استاندار مازندران گفت: شوراها سه برابر بودجه استان مازندران را در شهرداری ها در اختیار دارند

مازندشورا: ربیع فلاح در ستاد تسهیلات سفر نوروزی در مورد ثبت‌نام داوطلبان شورای شهر و روستاها در مازندران، اظهار کرد: نگاه بی طرفانه در انتخابات شوراها حائز اهمیت است و تلاش هایی انجام گرفت تا همه روستاهای واجد شرایط انتخابات در مازندران داوطلب ثبت‌نام شده داشته باشند.

وی افزود: سال جاری در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستای مازندران 18 هزار و 286 نفر داوطلب ثبت‌نام کردند که از این تعداد 15 هزار و 55 نفر روستایی و 2 هزار و 231 شهری بودند.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: از کل داوطلبان ثبت‌نام شده در انتخابات شورای شهر و روستا یک‌هزار و 41 نفر زن و 17 هزار و 245 نفر مرد بوده در مجموع 5.5 درصد داوطلبان ثبت‌نام شده زن هستند.

فلاح با بیان اینکه حضور در شوراهای شهر و روستا مهم و تاثیرگذار است، گفت: وقتی بودجه شوراها در شهرداری‌ها یک میلیارد و 500 میلیون تومان است در حالی‌که بودجه عمرانی استانداری مازندران 500 میلیون تومان است که نشان از برخورداری بودجه سه برابری در شوراها دارد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه 70 روستا به مجموعه شهری افزوده شد حضور بیشتر در شوراهای روستایی و جذب بودجه در عمران و آبادی شهر و روستا تاثیر مستقیم دارد.


منبع : ایسنا مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ربیع فلاح - استاندارمازندران -

نظر شما در مورد : شوراها 3 برابر بودجه مازندران را در اختیار دارند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها