مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 18900 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 فروردین 1396 -ساعت : 17:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ساری در انتظار مهربانی و آبادانی/ عزم راسخ بازار و اصناف ساری برای داشتن یک نماینده در شورای شهر

مهندس سبحان بخشی پس از نام‌نویسی در انتخابات گفت‌وگو با مازندشورا مطرح کرد:

ساری در انتظار مهربانی و آبادانی/ عزم راسخ بازار و اصناف ساری برای داشتن یک نماینده در شورای شهر

اختصاصی مازندشورا: انتظار می‌رود بازاریان و اصناف با توجه به وجود سی هزار واحد صنفی که با فرض هر واحد میانگین چهار نفر جمعیت 120 هزار نفری را در ساری تشکیل می‌دهند، حداقل یک نماینده از اصناف در مراجع تصمیم گیری همچون شورای شهر حضور داشته باشد

اختصاصی مازندشورا: سبحان بخشی درباره هدف از نام‌نویسی در پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان ساری در گفت‌وگو با خبرنگار مازند شورا گفت: ساری که با اتکا به خداوند و پشتوانه مردمی و حمایت اصناف و بازار که خانواده سی هزا واحد صنفی فعال می‌باشد و  با حمایت جامعه مهندسین، اساتید همکار و مدرس در دانشگاه، رئیس اتاق اصناف و هیئت رئیسه و روسای اتحادیه تلاش می‌کنیم تا خادمی ماندگار برای شهر خودمان باشیم.

وی ادامه داد: دیدگاه بنده بر آن است که نباید گذشتگان را تخریب کرد بلکه همه کسانی که در گذشته خدمات صادقانه نمودند قابل تقدیر هستند و باید به آنها احترام گذاشت .

بخشی با تاکید بر اینکه انتخابات یک  اصل اساسی است، افزود: در بحث فضای شورای شهر نیز اگر قرار بر ماندن شورای قبلی بود نیاز به انتخاب نبود بلکه با یک برگه آری یا نه نتیجه مشخص می‌گردید.

وی ادامه داد:  با توجه به این امر، جریان‌سازی لازمه کار است و  انتخاب و دموکراسی مانند رودی است که‌ اگر آب آن در جایی بماند تبدیل به گندآب خواهد شد که  جریان افتادن و تغییرات موجب پیشرفت و توسعه است.

داوطلب انتخابات پنجمین دوره شورای شهر ساری، با دعوت همه مردم به حضور در صحنه انتخابات تصریح کرد: بنده از  اصناف و بازاریان تقاضای ویژه دارم  و با توجه به تعدد واحد صنفی در شهر ساری که مشکلات ما در حوزه شهری و ارتباط تنگاتنگی که با شهرداری و شورای شهر داریم احساس میکنم بازار و اصناف که بنده را به عنوان یک سرباز همراهی کردند یک عزم جدی دارند تا یک نماینده از بازار و اصناف را داشته باشیم.

 بخشی اظهار کرد: مشکلات عدیده‌ای در امور صنفی وجود دارد که در سال‌های اخیر نیز رشد بسیار نامتعارفی را داشته است و موجب نارضایتی بازار و اصناف شد و لازم بود یک فرد به نمایندگی از این قشر در شورای شهر حضور داشته باشد  تا بتوانیم خدمتگزاری برای این صنف و تمام مردم داشته باشیم و رشد و سازندگی شهر را انتظار داشته باشیم. وی ادامه داد: هر مسؤول و مدیری که وارد عرصه می‌شود باید از مدیران قبلی عملکرد بهتری داشته باشد و آثار ماندگاری به جای بگذارد تا در دل مردم بیشتر جای داشته باشد.

وی، در پاسخ به این سوال که چه انتظاراتی از مردم  و چه پیامی به آنان دارید گفت: سال جدید را به مردم تبریک عرض نموده توقع ما از مردم این است تا پیشنهادات خود را در رسانه و فضای مجازی بر مبنای منطق و واقعیت جلوه دهند و مسائل مالی و فنی را به اهل فن واگذار کنند‌.

بخشی گفت: انتظار دارم از شایعه پراکنی و تخریب پرهیز شود و همه کسانی که‌ کاندیدا شدند از وقت و زمان خود گذشتند باید فضای همدلی ایجاد شود و اگر مردم بنده را به عنوان خادم و سرباز انتخاب کنند احساس میکنم تعادل و تعامل را بین دوستان ایجاد کنم  و تقاضا دارم بر اساس تشخیص افراد شایسته را انتخاب کنند و بیشتر به سمت تعادل تعامل و رقابت پیش بروند. ان‌شاالله مسئولین کاربلد و امتحان پس داده اختیار مدیریت شهری را به دست بگیرند و شهر ساری همواره در مسیر توسعه و اعتدال حرکت نماید.

مهندس بخشی در پایان افزود: انتظار می‌رود بازاریان و اصناف با توجه به وجود سی هزار واحد صنفی که با فرض هر واحد میانگین چهار نفر جمعیت 120 هزار نفری را در ساری تشکیل می‌دهند، حداقل  یک نماینده از اصناف در مراجع تصمیم گیری همچون شورای شهر حضور داشته باشد.


ساری در انتظار مهربانی و آبادانی/ عزم راسخ بازار و اصناف ساری برای داشتن یک نماینده در شورای شهر

ساری در انتظار مهربانی و آبادانی/ عزم راسخ بازار و اصناف ساری برای داشتن یک نماینده در شورای شهر

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سبحان بخشی - اصناف - اصناف ساری -

نظر شما در مورد : ساری در انتظار مهربانی و آبادانی/ عزم راسخ بازار و اصناف ساری برای داشتن یک نماینده در شورای شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*