مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1892 -تاریخ انتشار : دوشنبه 16 دی 1392 -ساعت : 20:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سایه رد صلاحیت شدۀ شورای شهر بر کرسی شهرداری

مازند شورا: تاریخ 21 مهر، روز معرفی حاجی آقاپور به بعنوان شهردار از سوی شورای شهر بود که تقریباً دو ماه به طول انجامید تا با جوابی شفاهی تکلیف شهرداری هادیشهر از سوی استانداری مشخص شود.

مازند شورا: مهدی حاجی آقاپور رئیس سابق شورای شهر کله بست که در انتخابات این دوره شورای شهر مورد تایید صلاحیت قرار نگرفته بود از سوی اعضای شورای شهر هادیشهر به عنوان شهردار جدید به استانداری معرفی گردید.

تاریخ 21 مهر، روز معرفی حاجی آقاپور به بعنوان شهردار از سوی شورای شهر بود که تقریباً دو ماه به طول انجامید تا با جوابی شفاهی تکلیف شهرداری هادیشهر از سوی استانداری مشخص شود.

با این وجود برخی از اعضای شورای شهر هادیشهر و مهدی حاجی آقاپور مصرانه پیگیر دریافت جواب مثبت از استانداری هستند.

شورای شهر پس از دریافت جواب قطعی و کتبی استانداری باید نفر بعدی را به عنوان شهردار معرفی کند اما هنوز پاسخی کتبی از سوی استانداری دریافت نشده است و با توجه به احتمال معارفه مدیر جدید حراست استانداری مازندران، این گروه امیدوار شده اند تا دوباره بتوانند پرونده حاجی آقاپور را به جریان درآورند تا شاید مهر تأیید حکم شهرداری حاجی آقاپور در دستان مدیر جدید حراست استانداری مازندران باشد.

حمید نریمانی، نائب رئیس شورای شهر هادیشهر که گویا یکی از مخالفان شهردار پیشنهادی است در سایت شخصی خود در گزارشی آورده است: در خصوص تأیید صلاحیت شهردار پیشنهادی هادیشهر، جناب مهندس مهدی حاجی آقاپور شنیده ها حاکی از رد صلاحیت ایشان توسط مراجع قانونی هست که هنوز نامه ی مکتوبی در این رابطه به دست ما نرسیده. در هر صورت و با توجه به زمان زیادی که از شروع به کار شورای دور چهارم گذشته، بررسی برای پیشنهاد گزینه ی جدید آغاز شده و اعضای محترم شورا به دنبال گزینه های مناسب برا تصدی این پُست هستند./ بلاغ

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : هادی شهر - شهردار - ردصلاحیت - حاجی آقاپور - نریمانی - -

نظر شما در مورد : سایه رد صلاحیت شدۀ شورای شهر بر کرسی شهرداری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها