مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1893 -تاریخ انتشار : دوشنبه 16 دی 1392 -ساعت : 20:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

درخواست شهردار و رئیس شورای شهر نوشهر از شورایاران

مازند شورا: رییس شورای شهر نوشهر خواستار همکاری همه جانبه اعضای شورایاری های شهر برای توسعه متوازن این شهر گردشگرپذیر شد.

مازند شورا: مهدی توکلیˈ روز یکشنبه در آیین آغاز به کار اعضای شورایاری های نوشهر در سالن اجتماعات این شورا، گفت: شورایاری ها نقش تعیین کننده ای در پیشبرد اهداف و رفع مشکلات شهروندان در مناطق مختلف شهر دارند.

وی افزود: شورایاری ها می توانند با شناسایی کمبود ها، نیازها و نارسائی ها حوزه فعالیتشان و با ارائه گزارش مشکلات، اعضای شوراهای شهر و مدیریت شهری را یاری دهند.

او ترغیب و تشویق مردم با هدف مشارکت دادن آنان برای انجام فعالیت های عام المنفعه ، ارائه طرح های پیشنهادی برای خودگردانی اماکن عمومی مانند بوستان ها، کتابخانه های محلی، گورستان ها، همکاری برای برقراری آرامش، امنیت منطقه، و جلوگیری از ناهنجاری های اجتماعی، جلوگیری بی رویه ساخت و سازها و تفکیک غیرقانونی زمین های منطقه را از جمله وظایف شورایاری ها برشمرد.

رییس شورای شهر نوشهر همچنین از اعضای شورایاری ها خواست تا در انتخاب اعضای هیات رییسه به دور از هرگونه مسایل حاشیه و تعلقات قومی و قبیله ای افرادی توانمند و کارآمد را برگزینند.

ˈفرهاد بنی شیخ الاسلامی ˈ شهردار نوشهر، انسان محوری را یکی از رویکردهای بسیار مهم این نهاد اعلام کرد و گفت: با وجود این که خدمات شهرداری در بخش های مختلف بویژه در خدمات شهری ارتباط مستقیم با روح و روان شهروندان دارد بنا بر این شورایاران باید بیش از پیش این نهاد را حمایت کنند.

وی از اعضای شورایاری ها خواست تا بر اساس قانون و به تناسب اعتبارات این نهاد، طرح های مناطق مورد فعالیتشان را تعریف کنند.

دست کم ۷۵ نفر به عنوان عضو شورایاری در ۱۵ منطقه شهر نوشهر فعالیت دارند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهردار - نوشهر - شورایاران - شورا یاری - شیخ الاسلامی - -

نظر شما در مورد : درخواست شهردار و رئیس شورای شهر نوشهر از شورایاران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها