مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1895 -تاریخ انتشار : دوشنبه 16 دی 1392 -ساعت : 19:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون فرهنگی شهردار قائمشهر منصوب شد

مازند شورا: یحیی علی‌نژاد با ابلاغ شهردار قائمشهر به سمت معاونت فرهنگی شهرداری این شهر منصوب شد.

مازند شورا: جلسه شورای اداری شهرداری قائمشهر  با حضور آیت‌الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائمشهر برگزار و در آن یحیی علی‌نژاد به سمت معاونت فرهنگی شهرداری قائمشهر منصوب شدند.

سیدجعفر حسینی، شهردار قائمشهر در ابتدای جلسه با مهم شمردن امور فرهنگی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: وظیفه اصلی شهرداری امور خدماتی شهر است ولی به لحاظ ضرورت و اهمیت امور فرهنگی شهر، شهرداری و شورای احساس مسئولیت کرده و معاونت فرهنگی ایجاد کردیم.

وی تکریم ارباب رجوع را وظیفه اصلی شهرداری نامید و گفت: علاوه بر اینکه در روزهای سه شنبه و در ملاقات‌های حضوری در خدمت شهروندان هستیم، در روز شنبه هر هفته نیز به اتفاق اعضای شورا در یکی از مساجد شهر حضور پیدا کرده و از نزدیک با مردم آن منطقه دیدار می‌کنیم.

شهردار قائمشهر افزود: اتمام بعضی از پروژه‌های نیمه‌تمام، احداث پارک سیدمحله و افتتاح فاز اول تقاطع الغدیر در دهه فجر از دیگر برنامه‌های شهرداری است که در کنار این موارد راه‌اندازی معاونت فرهنگی نیز قرار داشت و امروز با انتخاب یحیی علی‌نژاد این کار صورت گرفت.

امام جمعه قائمشهر نیز در سخنانی با بیان اینکه در یک دستگاه همه باید باهم و در کنار هم باشند تا موفقیت حاصل آید، گفت: ملاحظه احساسات مردم را داشته و صادقانه با آنها برخورد کنید.

آیت‌الله علی معلمی با بیان اینکه مجموعه شهرداری ظرفیت بسیار خوبی برای کارهای فرهنگی دارد، افزود: علی‌نژاد فردی کارآمد و با تجربه است و می‌تواند در این مسیر تاثیرگذار باشند.

وی بر ضرورت استفاده از هنر در انجام امور فرهنگی شهر تاکید کرد و اظهار داشت: اثرگذاری موثر و ماندگار هنر در اذهان عمومی، می‌تواند در باعث پیشبرد موفقیت‌آمیز برنامه‌ها و اهداف فرهنگی شهر شود.

رئیس  شورای  اسلامی شهر قائم شهر نیز در ادامه جلسه با تشکر از حضور امام جمعه قائم شهر، گفت: ما موظفیم شهرداری را خط مقدم جبهه بدانیم و بدون در نظر گرفتن ساعات اداری به مردم خدمت کنیم.

مهدی ابراهیمی ادامه داد: براساس فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی باید از تمام ظرفیت‌ها و مدیریت‌ها بهره برد و با کار صادقانه مشکلات مردم را حل کرد.

به گزارش فارس؛ در پایان ابلاغ یحیی علی‌نژاد معاون فرهنگی شهرداری قائمشهر توسط حجت‌الاسلام علی معلمی به معاون فرهنگی شهرداری قائم شهر اهدا شد.

آیت‌الله علی معلمی از آخرین روند پروژه زیرگذر ترک محله که در کنار ساختمان شهرداری در حال ساخت است بازدید به عمل آوردند./فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قائمشهر - آیت الله معلمی - شهردار - معاون فرهنگی - -

نظر شما در مورد : معاون فرهنگی شهردار قائمشهر منصوب شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها