مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1896 -تاریخ انتشار : دوشنبه 16 دی 1392 -ساعت : 19:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

روشنایی نامطلوب معابر شهری ساری

مازند شورا: رئیس شورای شهر ساری با بیان اینکه شهرداری به روشنایی معابر اهمیت نمی‌دهد، گفت: بسیاری از معابر و کوچه‌های شهر ساری از روشنایی مناسبی برخوردار نیستند.

مازند شورا: جمال باقری امشب در جلسه علنی شورای شهر ساری اظهار داشت: شهرداری گروه پایش منطقه‌ای ندارد که بعد از اجرای پروژه‌ها، ایرادات را برطرف کند.

وی ادامه داد: تا مردم در مناطق مختلف برای رفع ایرادات پروژه‌ها اقدام نکنند شهرداری به صورت فعال این کار را انجام نمی‌دهد.

باقری با اشاره به اینکه شهرداری‌های مناطق باید مجاب به ایجاد گروه پایش شوند، تصریح کرد: این گروه می‌تواند ابزار کنترل و نظارت باشد.

وی با بیان اینکه شهرداری به روشنایی معابر اهمیت نمی‌دهد، گفت: بسیاری از معابر و کوچه‌های شهر از روشنایی مناسبی برخوردار نیستند.

عضو شورای شهر ساری با اشاره به اینکه چراغ‌های راهنمایی و رانندگی در تقاطع‌ها زمان‌بندی عجیبی دارند، یادآور شد: شهرداری درباره زمان‌بندی این چراغ‌ها به سازمان حمل و نقل تذکر دهد، در بسیاری از تقاطع‌ها اگر این چراغ‌ها نباشند، ترافیک کاهش می‌یابد.

رئیس شورای شهر ساری با بیان اینکه سرعت‌گیرهای غیرمجاز باعث افزایش تصادف می‌شود، ادامه داد:‌ موج‌هایی که شهرداری به عنوان سرعت‌گیر در معابر ایجاد می‌کند باید دارای علامت هشداردهنده باشد و استفاده‌کنندگان از وسایل نقلیه مطلع باشند که چند متر جلوتر، سرعت‌گیر وجود دارد و از سه سال پیش ایجاد سرعت‌گیرهای این‌چنینی ممنوع شده است./فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری - شورای شهر - جمال باقری - سرعت گیر - روشنایی - -

نظر شما در مورد : روشنایی نامطلوب معابر شهری ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها