مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1902 -تاریخ انتشار : دوشنبه 16 دی 1392 -ساعت : 19:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تبدیل وضعیت نیروها تنها از طریق آزمون استخدامی انجام می‌شود

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای مازندران:

تبدیل وضعیت نیروها تنها از طریق آزمون استخدامی انجام می‌شود

مازند شورا: مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری مازندران گفت: بر اساس مصوبه دولت یازدهم تمامی کسانی که از سال 84 تبدیل وضعیت شدند باید به وضعیت قبل برگردند و هرگونه تبدیل وضعیت از طریق آزمون استخدامی انجام می‌شود.

مازند شورا: سید علی‌اصغر حسینی پیش از ظهر امروز در نشست مشترک مسئولان استانی و شهرستانی که برای بررسی و رفع مشکلات شهرستان و شهر نور در محل دفتر کار شهردار نور برگزار شد، اظهار داشت: در زمین‌هایی که با کاربری مختلف اقدامی صورت نمی‌گیرد، شهرداری با استعلام و مهلت یک ماهه در صورت عدم دریافت پاسخ می‌تواند اقدام و مجوز قانونی برای متقاضیان حقیقی صادر کند.

وی درباره تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی گفت: بر اساس مصوبه دولت یازدهم تمامی کسانی که از سال 84 تبدیل وضعیت شدند باید به وضعیت قبل برگردند و هرگونه تبدیل وضعیت از طریق آزمون استخدامی انجام می‌شود.

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری مازندران در رابطه با درخواست شهرداری نور مبنی بر تاسیس سازمان آتش‌نشانی گفت: با توجه به سرانه جمعیت شهرستان نور، سازمان آتش‌نشانی به این شهرداری تعلق نمی‌گیرد اما ایستگاه‌های مختلف در نقاطی که نیاز است، می‌تواند فعال شود.

 حسینی با اشاره به موضوع پسماند شهرستان نور خاطرنشان کرد: استانداری اعتبارات این موضوع را به سمتی برده که موضوع زباله در سطح استان از بحران خارج شود و با تجمیع در چند شهرستان این موضوع رفع شود که سهمیه شهرستان نور در آمل مشخص شده و بنابراین با احداث زباله‌سوز در این شهرستان، زباله‌های نور نیز به آمل انتقال داده می‌شود.

وی احداث پارکینگ طبقاتی را هم توسط بخش خصوصی موفق‌ دانست و افزود: در آمدهای حاصله از این موضوع نباید در جای دیگر و سرفصل دیگری هزینه شود./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استخدام - شهرداری - مازندران - تبدیل وضعیت - مدیرکل دفتر شهری و ش - -

نظر شما در مورد : تبدیل وضعیت نیروها تنها از طریق آزمون استخدامی انجام می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها