مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1903 -تاریخ انتشار : دوشنبه 16 دی 1392 -ساعت : 19:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سطح علمی کارکنان شهرداری ساری باید ارتقا یابد

عضو شورای اسلامی شهر ساری از شهردار ساری خواست تا نسبت به ارتقا سطح علمی کارکنان این نهاد اقدام کند.

مازند شورا: سید مهدی احمدی عصر امروز در جلسه علنی شورای شهر ساری اظهار کرد: نحوه کمک و مساعدت به هیئت های مذهبی شهر و نحوه کمک و مساعدت به یادواره های شهدای بخش و دیگر یادواره ها از سوی کمیسیون های شورا ساماندهی شود.

وی افزود: یکی از مشکلات فعلی در حوزه تاکسیرانی، تصویب نرخ مربوط به تاکسیرانی و اتوبوسرانی بوده و برای جلوگیری از مشکلات سال های گذشته و تصویب به موقع آن سازمان های مذکور با کارشناسی دقیق نسبت به پیشنهاد نرخ جدید اقدام کرده تا دغدغه تاکسیرانان و رانندگان محترم اتوبوس حل شود.

احمدی گفت: در فصل زمستان متاسفانه به علت بارندگی های زیاد و عدم دقت درانجام صحیح پروژه ها موجبات نارضایتی شهروندان شده است.

وی بیان کرد:  یکی بخش های مغفول شهرداری که دارای اهمیت فراوانی بوده، آموزش است که متاسفانه این بخش مهم و اساسی که می تواند در ارتقاء سطح علمی کارکنان شهردرای نقش مهمی داشته باشد مورد بی توجهی و بی اعتنایی قرار گرفته است.

احمدی گفت: از شهرداری درخواست می کنم به آموزش و نقش مهم آن توجه بیشتری شود و هر سال هزینه های زیادی صرف تامین  مکان آموزش شود.

شورا روی بحث نظارت تمرکز بیشتری کند

فرامرز نقیبی، عضو شورای اسلامی شهر ساری با تاکید بر این که باید نظارت بر تنظیم و هزینه بودجه افزایش یابد، گفت: هزینه های شهرداری باید طبق مصوبات شورا باشد.

وی بر ضرورت استفاده از تجارب اعضای با تجربه در کمیسیون بودجه که سابقه حضور در شورا و تدوین بودجه را دارند، تاکید کرد و افزود: یقینا استفاده از تجربه سال های قبل به روند تدوین بودجه سرعت خواهد بخشید.

نقیبی با اشاره به اینکه همکاران باید وظیفه نظارتی شورا را جدی بگیرن ، یادآور شد: مرگ کودک هفت ساله بر اثر سقوط در کانال آب هشداری بود تا ما با جدیت افزون تری بر کارها نظارت کرده و اشکالات احتمالی را برطرف کنیم.

این عضو شورای شهری ساری از نحوه کارکرد خانه بهداشت کارگری شهرداری انتقاد کرد و گفت: در هشت ماهی که از راه اندازی این تشکیلات می گذرد انصافا چه میزان خدمات پزشکی به کارگران ارائه شده است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری - شورای شهر - کارکنان شهرداری - سواد - سطح علمی - -

نظر شما در مورد : سطح علمی کارکنان شهرداری ساری باید ارتقا یابد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها