مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1908 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 دی 1392 -ساعت : 10:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بهره برداری از بیمارستان فوق تخصصی تنکابن تا پایان سال 93

فرماندار ویژه تنکابن گفت: پیش بینی می شود بیمارستان فوق تخصصی تنکابن تا پایان سال 93 به بهره برداری می رسد

مازند شورا: فرماندار ویژه تنکابن گفت:پیش بینی می شود بیمارستان فوق تخصصی تنکابن تا پایان سال 93 به بهره برداری می رسد.

 سید ابراهیم هاشمی شنبه 14 دی طی بازدید از بیمارستان فوق تخصصی تنکابن در جمع خبرنگاران با اشاره به ضرورت و اهمیت ساخت این پروژه اظهار داشت: با توجه به گردشگر پذیری غرب استان به ویژه تنکاین و تامین امنیت روحی و سلامت شهروندان ساخت این پروژه از ضروریات منطقه است.

وی ادامه داد: ساخت این پروژه ملی ،مکمل سایر مراکز درمانی نظیر بیمارستان شهید رجایی تنکابن خواهد بود.

فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه بیمارستان فوق تخصصی از پیشرفت قابل ملاحظه 60 درصدی برخوردار است گفت: امیدواریم با تلاش پیمانکار مربوطه تخصیص و جذب به موقع اعتبار ساخت این پروژه از سوی دولت در مدت زمان قرار داد به پایان برسد.

هاشمی یادآور شد: شرایط بحران مالی کشور در سال جاری سبب شد تا دولت در راستای بهینه سازی تخصیص اعتبارات کشوری، اولویت بندی بودجه را به پروژه هایی که از 80 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است اختصاص دهد.

وی تصریح کرد: تلاش می شود با توجه به اهمیت و در راستای خدمت رسانی به مردم کشور این پروژه را به پیشرفت 80 درصدی برسانیم و با حمایت مسئولین ضمن شتاب در روند ساخت ، این پروژه در سال آینده به بهره برداری برسد.

فرماندار ویژه تنکابن در خصوص شایعاتی مبنی بر عدم وجود امکاناتی از جمله انجام عمل جراحی قلب باز و آنژیو گرافی در این پروژه خاطرنشان کرد:به لحاظ رتبه بندی این پروژه در ردیف بیمارستان فوق تخصصی (جنرال)تعریف شده و خدمات پزشکی نظیر انجام عمل جراحی قلب باز و آنژیوگرافی در آن انجام می شود.

هاشمی با بیان اینکه تاکنون بیش از 13 میلیارد تومان در بیمارستان فوق تخصصی تنکابن هزینه شده است افزود: پیش بینی اولیه آن مبلغ 19 میلیارد تومان است که پیش بینی می شود این پروژه تا پایان سال 93 به بهره برداری برسد.

وی اظهار داشت:با توجه به اینکه تجهیزات پزشکی خریداری شده در مدت 2 سال دیگر نیز مستهلک نمی شود و امیدواریم با تدبیر دولت در انجام پروژه های کشور این پروژه نیز در مدت زمان قانونی به پایان برسد ومشمول زمان نشود.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تنکابن - بهداشت و درمان - بیمارستان - فوق تخصصی - -

نظر شما در مورد : بهره برداری از بیمارستان فوق تخصصی تنکابن تا پایان سال 93

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها