مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1909 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 دی 1392 -ساعت : 10:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن

واحدهای صنعتی مازندران با کمبود نقدینگی مواجه هستند

مازند شورا: استاندار مازندران گفت: واحدهای صنعتی استان با کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش مواجه هستند.

مازند شورا: ربیع فلاح جلودار شامگاه شنبه در دیدار با تشکل های صنفی و صنعتی استان در ساختمان صنایع و معادن مازندران اظهار کرد: رشد صنعت و تولید در گرو توسعه استان است.

وی با اشاره به مذاکرات ایران با گروه 5+1 گفت: در دولت تدبیر و امید رویکرد کشورها نسبت به ایران تغییر یافت.

فلاح درباره معارض محلی و منابع طبیعی برای برداشت منابع  مواد معدنی در استان گفت: با وجود اینکه برخی از مسائل و بخشنامه ها در این راستا وجود دارد اما می توان این مصوبات را تغییر داد.

استاندار مازندران با بیان اینکه در حال حاضر با کمبود نقدینگی برای واحدهای تولیدی مواجه هستیم، گفت: نرخ سود بانکی در اختیار استان نیست این مسئولیت به عهده بانک مرکزی قرار دارد و قوانین را آنها وضع می کنند.

فلاح جلودار با بیان اینکه مدیران ارشد استان در گذشته زد و بندهای زیادی انجام دادند، گفت: سهم مازندران از 100 میلیارد دلار در دولت گذاشته در چه بخشی هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه  مسئولان گذشته استان برای پاسخ دادن به عملکرد خودشان فرافکنی می کنند، تصریح کرد: استانداری مازندران با جدیت پیگر این موضوع است.

استاندار مازندران با اعلام اینکه 400 هزار هکتار از جنگل های مازندران برای تامین مواد اولیه در اختیار شرکت صنایع چوب کاغذ مازندران است، گفت: این شرکت برای توسعه باید زارعت چوب را در دستور کار شرکت قرار دهد.

فلاح با بیان اینکه واردات چوب نباید  واحدهای تولیدی استان را با مشکل مواجه کند، گفت: واردات چوب را برای توسعه و افزایش تولید در استان باید تقویت کنیم.

وی با اشاره به اینکه بنده 25 سال گذشته معاون وزیر بودم، گفت: در حال حاضر استانداری مازندران قوی ترین تیم را پس از انقلاب اسلامی در استان تشکیل داده است.

استاندار مازندران گفت: در طول این مدت اعتبارغیر رسمی که برای استان جذب کردیم بیشتر از اعتبار رسمی بوده است./ تسنیم

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ربیع فلاح - مازندران - صنعت - شهرک های صنعتی - -

نظر شما در مورد : واحدهای صنعتی مازندران با کمبود نقدینگی مواجه هستند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها