مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1929 -تاریخ انتشار : دوشنبه 09 دی 1392 -ساعت : 18:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بررسی مدیریت متمرکز شهری در دستور کار مجلس است

مازند شورا: نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت واحد شهری به عنوان یک طرح جامع در عمران و آبادانی شهری در دستور کار و اولویت جدی مجلس است.

مازند شورا: حجت الاسلام میرقسمت موسوی ظهر امروز در نشست با شهرداران گرمی در این شهرستان اظهار کرد: ما اگر بتوانیم این طرح را در مجلس که در کمیسیون شوراها مورد بحث و بررسی تخصصی قرار گرفته مصوب کنیم شهردارن می توانند به دور از پراکندگی به شکل متمرکز به فعالیت خود در حوزه و آبادانی اقدامات اساسی را زیربنایی انجام دهند.

وی یکی از گرفتاری ها و مشکلات شهرداری ها را برخی اقدامات پراکنده و دوباره کاری ها در حوزه عمران شهری بیان کرد و گفت: در این زمینه اگر دستگاه های خدمات رسان به شکل تجمیعی عمل کنند ما فقارد خواهیم بود به سرعت هدفگذاری های و برنامه ریزی های شهری را انجام داده و بهره برداری های صحیح و درست را از فعالیت های عمرانی شاهد و ناظر باشم.

موسوی کمبود منابع درآمدی شهرداری ها را یکی دیگر از معضلات و نارسایی ها بیان کرد و گفت: در این باب آنچه که مهم و اساسی به نظر می رسد کمک دولت و حمایت های اعتباری از سوی وزارت کشور است که بنده در دیدار اخیر با معاون عمرانی وزیر کشور اهمیت این مسئله را بازگو کرده و ضرورت عمران شهرهای گرمی و انگوت را با تأمین اعتبارات لازم مطرح کردم.

نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی تنها راه برون رفت شهرداری ها از  مشکلات فعلی را توجه به حوزه سرمایه گذاری و بها دادن به سرمایه گذاران بومی و غیربومی بیان کرد و گفت: شهرداری ها می توانند پروژه های خود را در این زمینه تعریف کنند و از فعالان بخش خصوصی برای احداث زیرساخت ها و تعریف و اجرای طرح های مورد نیاز منطقه حمایت لازم را دریافت کنند.

وی تصریح کرد: ما همچنان پیگیر این موضوع و اجرایی شدن طرح یکپارچگی مدیریت شهری هستیم که امیدواریم در این زمینه سایر دستگاه ها نیز با اعلام آمادگی برای پیشبرد بهتر امور باشند./تسنیم

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مجلس - شورای شهر - مدیریت متمرکز شهری - مدیریت واحد شهری - -

نظر شما در مورد : بررسی مدیریت متمرکز شهری در دستور کار مجلس است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها